Duurzame was- en reinigingsmiddelen van Ecover

Huishoudelijke schoonmaakproducten, vaatwasmiddelen en wasverzorgingsproducten

Ecover is een duurzaam schoonmaakmerk dat milieuvriendelijke producten aanbiedt, geproduceerd met plantaardige en minerale ingrediënten. Hun missie is om de ecologische voetafdruk te minimaliseren en een positieve impact op het milieu te maken.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Ecover: 1 - 30 van 43 artikelen

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness, 750 ml

  • Intense drievoudige actie
  • Frisse, aangename geur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 3,79 (€ 5,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Essential - Citroen Vaatwasmiddel

Ecover Essential -​ Citroen Vaatwasmiddel, 950 ml

  • Van hoge kwaliteit
  • Frisse citrusgeur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 5,39 (€ 5,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Krachtige toiletreiniger

Ecover Krachtige toiletreiniger, 750 ml

  • Met verfrissende citroen- en sinaasappelgeur
  • Botanische en minerale ingrediënten
  • Zeer krachtige reinigingsactie
€ 4,89 (€ 6,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Essential Toiletreiniger - Den

Ecover Essential Toiletreiniger -​ Den (750 ml)

  • Frisse, natuurlijke dennengeur
  • Plantaardige en minerale ingrediënten
  • Veganistisch
€ 4,69 (€ 6,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter

Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter, 750 ml

  • Zorgt voor superzacht wasgoed
  • Plantaardige ingrediënten
  • Zoete, bloemige geur
€ 4,49 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universal Hibiscus & Jasmijn

Ecover Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universal Hibiscus & Jasmijn, 1,50 L

  • Voor witte en gekleurde was
  • Dermatologisch getest
  • 20 - 60 °C
€ 16,89 (€ 11,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover ZERO Handafwasmiddel

Ecover ZERO Handafwasmiddel, 450 ml

  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Dermatologisch getest
  • Met krachtige oppervlakteactieve suikers
€ 3,29 (€ 7,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel

Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel, 5 L

  • Plantaardige & minerale ingrediënten
  • Zacht voor de huid
  • Verpakking gemaakt van gerecycled plastic
€ 21,49 (€ 4,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Sterk tegen vlekken
  • Zacht voor gevoelige huid
  • 30 °C - 60 °C
€ 14,79 (€ 14,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wasmiddel voor fijne was Black & Dark Lime & Lotus

Ecover Wasmiddel voor fijne was Black & Dark Lime & Lotus, 1 L

  • Verwijdert zelfs zware vlekken
  • Beschermt donkere kleuren
  • Tot 40 °C
€ 7,29 (€ 7,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel, 38 wasbeurten (1,90 kg)

  • Voor witte was & bonte was
  • Reinigt vanaf 30 °C wastemperatuur
  • Met kruidige frisse geur
€ 23,49 (€ 12,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ZERO - Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was

Ecover ZERO -​ Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was, 1 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Zonder kleur- en geurstoffen
  • Dermatologisch getest
€ 7,29 (€ 7,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Color Appelbloesem & Freesia

Ecover Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Color Appelbloesem & Freesia, 1,50 L

  • Voor gekleurde was
  • Biologisch afbreekbaar
  • Vezeldiepe zuiverheid vanaf 20 °C
€ 16,89 (€ 11,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Badkamerreiniger

Ecover Badkamerreiniger, 500 ml

  • Recyclebare verpakking
  • Geschikt voor chromen oppervlakken
  • Met een frisse geur
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Essential - Citroen Multifunctionele Reiniger

Ecover Essential -​ Citroen Multifunctionele Reiniger, 1 L

  • Frisse citroengeur van natuurlijke geuren
  • Universeel toepasbaar
  • Verwijdert vet en hardnekkig vuil
€ 5,09 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover ZERO Wasverzachter

Ecover ZERO Wasverzachter, 1 L

  • Voor bonte was, handwas, kookwas & wol
  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Vrij van geur- & kleurstoffen
€ 5,79 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar, 500 ml

  • Verwijdert hardnekkige kalkaanslag
  • Fijne schuimvorming
  • Voor het schoonmaken van de badkamer
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis, 500 ml

  • Met organische oppervlakteactieve stoffen
  • Lost hardnekkig vuil en vet op
  • Plantaardige ingrediënten
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Classic Vaatwastabletten Voordeelpakket

Ecover Classic Vaatwastabletten Voordeelpakket, 70 stuks

  • Uitstekend reinigend effect
  • Geen schadelijke residuen
  • Plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 20,49 (€ 0,29 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Roos & Bergamot Wasverzachter

Ecover Roos & Bergamot Wasverzachter, 750 ml

  • Met geconcentreerde soja-lecithineformule
  • Met koolzaadolie uit Europese teelt
  • Voor 30 wasbeurten
€ 3,89 (€ 5,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Vaatwastabletten Classic

Ecover Vaatwastabletten Classic, 70 stuks

  • Plantaardige & minerale ingrediënten
  • Vrij van fosfaten
  • Biologisch afbreekbaar
€ 20,49 (€ 0,29 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen, 70 stuks

  • Sterk tegen vet
  • Ingrediënten biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 23,49 (€ 0,34 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid, 750 ml

  • Verfrissende citrusgeur
  • Volledig biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 3,79 (€ 5,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Gardenia & Vanille Wasverzachter

Ecover Gardenia & Vanille Wasverzachter, 750 ml

  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
  • Beschermt de textielvezels
  • Heerlijk frisheidseffect
€ 4,49 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Wasmiddel - Waterlelie & Honingmeloen

Ecover Wasmiddel -​ Waterlelie & Honingmeloen, 1 L

  • Voor wol en delicate kledingstukken
  • Reinigt effectief
  • Hand- en machinewas
€ 7,29 (€ 7,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universeel Kamperfoelie & Jasmijn

Ecover Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universeel Kamperfoelie & Jasmijn, 5 L

  • Voor witte en gekleurde was
  • Geschikt voor gevoelige huid
  • 20 °C - 60 °C
€ 54,99 (€ 11,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Color

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Color, 38 wasbeurten (1,90 kg)

  • Beschermt vezels & kleuren
  • Reinigt vanaf 30 °C wastemperatuur
  • Met lavendel- & eucalyptusgeur
€ 23,49 (€ 12,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Glansspoelmiddel

Ecover Glansspoelmiddel, 450 ml

  • Zorgt voor glanzend servies
  • Geen schadelijke resten op servies
  • Alle ingrediënten biologisch afbreekbaar
€ 4,69 (€ 10,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover ZERO All-in-One Vaatwastabletten

Ecover ZERO All-​in-​One Vaatwastabletten, 24 stuks

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder kleurstoffen
  • Plantaardige ingrediënten
€ 10,29 (€ 0,43 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Etherisch Wasmiddelconcentraat - Lavendel

Ecover Etherisch Wasmiddelconcentraat -​ Lavendel, 5 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Sterk tegen vlekken
  • Tot 60 °C
€ 63,99 (€ 12,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Al meer dan 35 jaar staat Ecover voor effectieve was-, spoel- en reinigingsmiddelen die uitsluitend worden gemaakt van hernieuwbare, plantaardige grondstoffen en mineralen in Malle, België. Met Ecover kan ook jij deel uitmaken van de opstand tegen onnodig afval, koolstofuitstoot en vervuiling. Met het langetermijndoel om nieuwe plastics volledig te elimineren, neemt Ecover het voortouw in het redden van onze planeet. Maak deel uit van de revolutie!

Elk product wordt vervaardigd met zorg voor de natuur en de toekomstige generaties. Ecover kiest bewust voor ingrediënten die zowel krachtig als veilig zijn, en gebruikt duurzame verpakkingen. Deze aanpak zorgt ervoor dat Ecover producten zowel ecologisch verantwoord als gebruiksvriendelijk zijn.

Bestel nu en maak je huis schoon op een manier die goed is voor jou en de aarde!

Bekijk de must-have producten die je niet mag missen: