Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter, 750 ml

Met nieuwe, verbeterde verzorgingsformule

€ 4,49

(€ 5,99 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zorgt voor superzacht wasgoed
  • Plantaardige ingrediënten
  • Zoete, bloemige geur

Vaak samen gekocht met Ecover Roos & Bergamot Wasverzachter, 750 ml

Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter, 750 ml € 4,49 (€ 5,99 / L)
Ecover Roos & Bergamot Wasverzachter, 750 ml € 3,89 (€ 5,19 / L)
Totaalprijs: € 8,38
Beschrijving

De wasverzachter van Ecover beschermt de vezels van je textiel met een effectief actief bestanddeel op basis van Europees koolzaadolie - zonder tensiden op basis van palmolie.
Hij zorgt in een handomdraai voor heerlijk zacht wasgoed en geeft het een aangename geur van appelbloesem en amandel. De formule wordt zeer goed verdragen door de huid.

Eigenschappen:

  • Aangename geur
  • Vrij van palmolie
  • Met Europese koolzaadolie
  • Vegan

Toepassing:

  • Doe de wasverzachter niet rechtstreeks op het wasgoed.
  • Niet geschikt voor functionele kleding en zijde.
  • Volg het doseeradvies:
    • Machinewas (waslading 4 - 5 kg): 30 ml per wasbeurt voor zacht wasgoed, 60 ml voor extra zacht wasgoed
    • Handwas (op 5 L water): 15 ml voor zacht wasgoed, 30 ml voor extra zacht wasgoed
Art. nr.: SCT-4006663
Inhoud: 750 ml
EAN: 5412533428230
Merken: Ecover
Type wasgoed: Gekleurde, Voor donkere was, Handwas, Kookwas, Onderhoudsvriendelijke was, Witte was
Productsoorten: Wasverzachter
Geuren: Appel, Bloemig, Fruitig, Amandel, Zoet
Kenmerken: Vegan, Palmolievrij, Dermatologisch getest
Producteigenschappen: Dermatologisch getest, Vrij van palmolie, Veganistisch
Wastemperatuur: 15°C, 20°C, 30°C, 40°C, 50°C, 60°C, 90°C, 95°C
Samenstelling

5-15% kationogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % lactic acid, geurstoffen (limoneen, geraniol, geranyl-acetaat)

Veiligheids- en Gevaarinstructies

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.

Gevaarinstructies:

  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Juridische informatie
Fabrikant: Ecover Belgium N.V., Industrieweg 3, 2390, Malle, België, sds@peopleagainstdirty.com, www.ecover.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter

45 recensies in andere talen

4,7 van 5 sterren
5 Sterren
67 (77%)
4 Sterren
14 (16%)
3 Sterren
3 (3%)
2 Sterren
2 (2%)
1 Sterren
1 (1%)

87 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 45 recensies in een andere talen.