Natuurlijke zepen en effectieve wasmiddelen van La Corvette

Gemaakt volgens aloude traditie

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

La Corvette: 1 - 30 van 34 artikelen

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Extra Puur

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Extra Puur, 750 g

  • Maakt krachtig vloeibaar wasmiddel
  • Voor alle textiel
  • Duurzaam & natuurlijk
€ 18,29 (€ 24,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vloeibaar Wasmiddel met Marseille Zeepvlokken

La Corvette Vloeibaar Wasmiddel met Marseille Zeepvlokken, 1,50 L

  • Geschikt voor alle textiel
  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • 30 °C - 95 °C
€ 13,99 (€ 9,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie

La Corvette Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie, 1 kg

  • Hoog vuil- & vetoplossend vermogen
  • Veelzijdig gebruik
  • 100 % plantaardig
€ 11,19 (€ 11,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Marseille Zeepvlokken, Olijf & Extra Puur Mix

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf & Extra Puur Mix, 750 g

  • Geschikt voor alle textiel
  • Natuurlijk effectief
  • Hypoallergeen
€ 14,79 (€ 19,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zeep voor Meerdere Oppervlakken

La Corvette Zeep voor Meerdere Oppervlakken, 200 g

  • Tegen vlekken en vet
  • Met biologische tijmolie
  • Vrij van palmolie
€ 8,65 € 9,11 (€ 43,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Huishoudazijn Lavendel

La Corvette Huishoudazijn Lavendel, 750 ml

  • Sterk tegen kalk
  • Biologisch afbreekbaar
  • 99,9 % natuurlijk
€ 7,99 (€ 10,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Ontkalkingszeep

La Corvette Ontkalkingszeep, 200 g

  • Verwijdert kalkaanslag
  • Met 14% geconcentreerde azijn
  • Formulering zonder palmolie
€ 9,40 € 9,90 (€ 47,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie, 250 ml

  • Tegen vlekken, vet, vuil & nog veel meer
  • Natuurlijk effectief
  • Zonder kleurstoffen
€ 9,30 € 9,79 (€ 37,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf, 750 g

  • Maak jouw eigen vloeibare wasmiddel
  • Voor alle textiel
  • Zonder palmolie
€ 18,29 (€ 24,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Dweil van Gerecyclede Vezels

La Corvette Dweil van Gerecyclede Vezels

  • Ideaal voor alle vloeren
  • Robuust
  • Absorberend
€ 5,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Aleppo Vloeibare Zeep

La Corvette Aleppo Vloeibare Zeep, 500 ml

  • Met laurier en olijfolie
  • Dermatologisch getest
  • 99% natuurlijk
€ 15,39 (€ 30,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Allesreiniger Citroen

La Corvette Allesreiniger Citroen, 1 L

  • Tegen vet & vuil
  • Met effectieve zeep
  • Met fijne citroengeur
€ 10,09 (€ 10,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zwarte Vloeibare Zeep - Lavendel

La Corvette Zwarte Vloeibare Zeep -​ Lavendel, 1 L

  • Voor vloeren, textiel en oppervlakken
  • Tegen vuil, vlekken en vet
  • 100% plantaardig
€ 11,39 (€ 11,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Marseille Zeep Extra Puur

La Corvette Marseille Zeep Extra Puur, 500 g

  • Ideaal voor lichaamshygiëne
  • Ook voor wasgoed en reiniging
  • Hypoallergeen en veganistisch
€ 11,39 (€ 22,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Glasreiniger

La Corvette Glasreiniger, 750 ml

  • Voor alle glazen oppervlakken
  • Natuurlijke formulering
  • Met salie
€ 7,99 (€ 10,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Schuurspons

La Corvette Schuurspons

  • Ideaal voor oppervlakken
  • Duurzame materialen
  • Krasvrij
€ 1,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep

La Corvette Marseille Olijfzeep, 500 g

  • Veelzijdig te gebruiken
  • Zonder palmolie
  • 100 % natuurlijk
€ 10,80 € 11,37 (€ 21,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Vaste Afwaszeep met Bicarbonaat

La Corvette Vaste Afwaszeep met Bicarbonaat, 200 g

  • Reinigt & ontvet effectief
  • Biologisch afbreekbaar
  • Plasticvrij & zuinig
€ 6,29 (€ 31,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Biologische Zeep

La Corvette Biologische Zeep, Lavendel (100 g)

  • Voor elk huidtype
  • Natuurlijk en zacht
  • Aangename geur
€ 4,69 (€ 46,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. december

La Corvette Afwasmiddel

La Corvette Afwasmiddel, 500 ml

  • Met Marseillezeep
  • Dermatologisch getest
  • Geurvrij
€ 6,19 (€ 12,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie Spray

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie Spray, 750 ml

  • Reinigt & ontvet oppervlakken
  • Beschermt jouw planten
  • Veganistisch
€ 10,39 (€ 13,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep 10 x 100 g

La Corvette Marseille Olijfzeep 10 x 100 g, 1 kg

  • Voor persoonlijke hygiëne en huishouden
  • Gemaakt van plantaardige oliën
  • Hypoallergeen
€ 27,99 (€ 27,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep-blok

La Corvette Marseille Olijfzeep-​blok, 900 g

  • Voor lichaam, wasgoed en reiniging
  • Zacht voor de huid
  • 100 % natuurlijk
€ 20,53 € 21,62 (€ 22,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vaste Afwaszeep met Bicarbonaat & Citroen

La Corvette Vaste Afwaszeep met Bicarbonaat & Citroen, 200 g

  • Voor schone vaat
  • In papieren verpakking
  • Met biologische citroenolie
€ 6,69 (€ 33,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Méditerranée Zeep

La Corvette Méditerranée Zeep, Muskus -​ Oranjebloesem (100 g)

  • Reinigt en verzorgt
  • Zacht voor de huid
  • Heerlijke geur
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. december

La Corvette Kleine Marseille Olijfzeep

La Corvette Kleine Marseille Olijfzeep, 50 g

  • Perfect voor onderweg
  • Hypoallergeen
  • Natuurlijk en duurzaam
€ 3,49 (€ 69,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Vloeibare Zeep - Amandel

La Corvette Zwarte Vloeibare Zeep -​ Amandel, 1 L

  • Krachtig reinigingsmiddel
  • Voor o.a. oppervlakken, vloeren, en textiel
  • Met amandelgeur
€ 11,39 (€ 11,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Ontvetter

La Corvette Ontvetter, 750 ml

  • Voor afwasbare oppervlakken
  • Natuurlijke samenstelling
  • Met tijm
€ 8,89 (€ 11,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Méditerranée Vloeibare Zeep

La Corvette Méditerranée Vloeibare Zeep, Citroen -​ Rozenhout -​ Zeevenkel (500 ml)

  • Huidvriendelijk
  • Gemaakt van natuurlijke grondstoffen
  • Verfijnde geuren
€ 17,19 (€ 34,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Biologische Vloeibare zeep

La Corvette Biologische Vloeibare zeep, Hypoallergeen en zonder parfum (500 ml)

  • Zacht voor de huid
  • Traditioneel geproduceerd
  • Natuurlijke samenstelling
€ 13,59 (€ 27,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Naast de rijke, huidvriendelijke Marseille-zeep, die nog steeds volgens aloude traditie in een ketel wordt gekookt en van natuurlijke ingrediënten wordt gemaakt, biedt het merk La Corvette ook doeltreffende afwas-, schoonmaak- en wasmiddelen - ideaal voor dagelijks gebruik!