Essential - ECOCERT gecertificeerde schoonmaak-productlijn van Ecover

Wasmiddelen en reinigingsmiddelen met 100% natuurlijke geurstoffen

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Essential: 11 artikelen

Ecover Essential - Citroen Vaatwasmiddel

Ecover Essential -​ Citroen Vaatwasmiddel, 950 ml

  • Van hoge kwaliteit
  • Frisse citrusgeur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 5,39 (€ 5,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Toiletreiniger - Den

Ecover Essential Toiletreiniger -​ Den (750 ml)

  • Frisse, natuurlijke dennengeur
  • Plantaardige en minerale ingrediënten
  • Veganistisch
€ 4,69 (€ 6,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Essential - Citroen Multifunctionele Reiniger

Ecover Essential -​ Citroen Multifunctionele Reiniger, 1 L

  • Frisse citroengeur van natuurlijke geuren
  • Universeel toepasbaar
  • Verwijdert vet en hardnekkig vuil
€ 5,09 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen, 70 stuks

  • Sterk tegen vet
  • Ingrediënten biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 23,49 (€ 0,34 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Etherisch Wasmiddelconcentraat - Lavendel

Ecover Etherisch Wasmiddelconcentraat -​ Lavendel, 5 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Sterk tegen vlekken
  • Tot 60 °C
€ 63,99 (€ 12,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Essentieel Lavendelwasmiddel voor Fijne Was en Wol

Ecover Essentieel Lavendelwasmiddel voor Fijne Was en Wol, 1 L

  • Voor temperaturen tot 30°C
  • Dermatologisch getest
  • Vegan
€ 7,79 (€ 7,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger, 500 ml

  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
  • Munt & eucalyptus geur
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 11,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Universal Waspoeder Lavendel

Ecover Essential Universal Waspoeder Lavendel, 1,20 kg

  • Wastemperaturen tot 60 °C
  • Frisse, natuurlijke lavendelgeur
  • Veganistisch
€ 11,39 (€ 9,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essentiële Glasreiniger met Mint

Ecover Essentiële Glasreiniger met Mint, 500 ml

  • Frisse, natuurlijke muntgeur
  • 100% biologisch afbreekbare ingrediënten
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 11,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Afwasmiddel - Kamille

Ecover Essential Afwasmiddel -​ Kamille, 950 ml

  • Kamillegeur van natuurlijke geuren
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 6,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essentiële Kalkverwijderaar Citroen

Ecover Essentiële Kalkverwijderaar Citroen (500 ml)

  • Met een natuurlijke citrusgeur
  • Niet geschikt voor alle oppervlakken
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 11,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Het schoonmaak-, was- en vaatwasassortiment van de Essential-productlijn van Ecover zorgt ervoor dat het huishouden, de was en de vaat op een natuurlijke manier schoon worden. De producten voldoen aan hoge kwaliteitscriteria, zijn ECOCERT gecertificeerd en bevatten 100% natuurlijke geurstoffen.