Ecologische schoonmaakmiddelen van Ecover

Reinigers voor het hele huishouden

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Reiniging: 14 artikelen

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness, 750 ml

  • Intense drievoudige actie
  • Frisse, aangename geur
  • Biologisch afbreekbare ingrediĂ«nten
€ 3,33 € 3,70 (€ 4,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Essential Toiletreiniger - Den

Ecover Essential Toiletreiniger -​ Den (750 ml)

  • Frisse, natuurlijke dennengeur
  • Plantaardige en minerale ingrediĂ«nten
  • Veganistisch
€ 4,14 € 4,60 (€ 5,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Krachtige toiletreiniger

Ecover Krachtige toiletreiniger, 750 ml

  • Met verfrissende citroen- en sinaasappelgeur
  • Botanische en minerale ingrediĂ«nten
  • Zeer krachtige reinigingsactie
€ 4,34 € 4,83 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Badkamerreiniger

Ecover Badkamerreiniger, 500 ml

  • Recyclebare verpakking
  • Geschikt voor chromen oppervlakken
  • Met een frisse geur
€ 4,44 € 4,94 (€ 8,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Essential - Citroen Multifunctionele Reiniger

Ecover Essential -​ Citroen Multifunctionele Reiniger, 1 L

  • Frisse citroengeur van natuurlijke geuren
  • Universeel toepasbaar
  • Verwijdert vet en hardnekkig vuil
€ 4,54 € 5,05 (€ 4,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar, 500 ml

  • Verwijdert hardnekkige kalkaanslag
  • Fijne schuimvorming
  • Voor het schoonmaken van de badkamer
€ 4,44 € 4,94 (€ 8,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis, 500 ml

  • Met organische oppervlakteactieve stoffen
  • Lost hardnekkig vuil en vet op
  • Plantaardige ingrediĂ«nten
€ 4,44 € 4,94 (€ 8,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid, 750 ml

  • Verfrissende citrusgeur
  • Volledig biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 3,33 € 3,70 (€ 4,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger, 500 ml

  • Biologisch afbreekbare ingrediĂ«nten
  • Munt & eucalyptus geur
  • Veganistisch
€ 5,15 € 5,73 (€ 10,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Glasreiniger

Ecover Glasreiniger, 500 ml

  • Voor ramen en spiegels
  • Plantaardige ingrediĂ«nten
  • Biologisch afbreekbaar
€ 4,44 € 4,94 (€ 8,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Allesreiniger Citroengras en Gember

Ecover Allesreiniger Citroengras en Gember, 1 L

  • Tegen vet en vuil
  • Verpakking gemaakt van gerecycled materiaal
  • Geur van citroengras en gember
€ 4,44 € 4,94 (€ 4,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Essentiële Glasreiniger met Mint

Ecover Essentiële Glasreiniger met Mint, 500 ml

  • Frisse, natuurlijke muntgeur
  • 100% biologisch afbreekbare ingrediĂ«nten
  • Veganistisch
€ 5,15 € 5,73 (€ 10,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Essentiële Kalkverwijderaar Citroen

Ecover Essentiële Kalkverwijderaar Citroen (500 ml)

  • Met een natuurlijke citrusgeur
  • Niet geschikt voor alle oppervlakken
  • Veganistisch
€ 5,15 € 5,73 (€ 10,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ecover Vloerzeep - Orange & Lemon

Ecover Vloerzeep -​ Orange & Lemon, 5 L

  • Voor natuursteen, beton, enz.
  • Reinigt, onderhoudt en beschermt
  • Geen resten
€ 32,94 € 36,61 (€ 6,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ben je op zoek naar een reinigingsproduct voor je keuken, badkamer of toilet dat grondig reinigt en toch vriendelijk is voor het milieu? Alle producten van Ecover zijn gemaakt van hernieuwbare, plantaardige grondstoffen en mineralen en zijn volledig biologisch afbreekbaar. Dit geldt ook voor glasreinigers, houtreinigers en meer.