Ecover ZERO - voor mensen met een gevoelige huid en met allergieën

Dermatologisch geteste wasmiddelen en afwasmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Kenmerken Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

ZERO: 6 artikelen

Ecover ZERO Handafwasmiddel

Ecover ZERO Handafwasmiddel, 450 ml

  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Dermatologisch getest
  • Met krachtige oppervlakteactieve suikers
€ 3,29 (€ 7,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Sterk tegen vlekken
  • Zacht voor gevoelige huid
  • 30 °C - 60 °C
€ 14,79 (€ 14,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZERO - Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was

Ecover ZERO -​ Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was, 1 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Zonder kleur- en geurstoffen
  • Dermatologisch getest
€ 7,29 (€ 7,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Wasverzachter

Ecover ZERO Wasverzachter, 1 L

  • Voor bonte was, handwas, kookwas & wol
  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Vrij van geur- & kleurstoffen
€ 5,79 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO All-in-One Vaatwastabletten

Ecover ZERO All-​in-​One Vaatwastabletten, 24 stuks

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder kleurstoffen
  • Plantaardige ingrediënten
€ 10,29 (€ 0,43 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Wasmiddelconcentraat - Sensitive

Ecover ZERO Wasmiddelconcentraat -​ Sensitive, 0,95 kg

  • Voor gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur 30 - 60 °C
  • Geur- en kleurstofvrij
€ 11,39 (€ 11,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Het ZERO productassortiment van Ecover komt met een speciale formule zonder geur- of kleurstoffen en zonder enzymen. Alle ingrediënten zijn op plantaardige of minerale basis. Daarom zijn deze producten zeer geschikt voor de speciale behoeften van mensen met een gevoelige huid en allergieën.