5% korting op schoonmaakproducten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Schoonmaakproducten: 1 - 30 van 63 artikelen

PUREWAVE Allesreiniger

PUREWAVE Allesreiniger, 500 ml

  • Voor oppervlakken, tegels en glas
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geur: patchouli en vanille
€ 2,95 € 3,48 (€ 5,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Glasreiniger

PUREWAVE Glasreiniger, 500 ml

  • Voor ramen, spiegels en glasplaten
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geur: patchouli en vanille
€ 2,95 € 3,48 (€ 5,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Universele Vloerreiniger

PUREWAVE Universele Vloerreiniger, 500 ml

  • Voor tegels, laminaat en meer
  • Voor binnen en buiten
  • Geur: Balsam Wood
€ 4,87 € 5,73 (€ 9,74 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Badkamerreiniger

PUREWAVE Badkamerreiniger, Gember & Rozemarijn (500 ml)

  • Voor de hele badkamer
  • Lost kalk, vuil en strepen op
  • Geur: gember en rozemarijn
€ 2,95 € 3,48 (€ 5,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CYCLE Glasreiniger

CYCLE Glasreiniger, 500 ml

  • Droogt streeploos op
  • Zorgt voor stralende reinheid
  • Geurvrij
€ 2,27 € 3,25 (€ 4,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten

YOGACLEANER Reiniger voor yogamatten, 60 ml

  • Met pure etherische oliën
  • Droogt snel
  • Frisse, kruidige geur
€ 5,33 € 5,62 (€ 88,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Vloerreiniger - Walnoot- en lijnolie

BIOPURO Vloerreiniger -​ Walnoot-​ en lijnolie, 1L

  • Geconcentreerd
  • Met walnoot- en lijnolie
  • Dermatologisch getest
€ 6,79 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Magische Doek

PUREWAVE Magische Doek, Donkerblauw

  • Tegen vuil & aanslag
  • Absorberend & pluisvrij
  • Afmeting: 40 x 40 cm
€ 6,78 € 7,98

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen, Small

  • Biologisch afbreekbaar
  • Gemaakt van natuurlijk rubber
  • Scheurbestendig
€ 3,83 € 4,04

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger, 5 L

  • Sterk tegen kalkaanslag
  • Preventieve werking
  • Hoge reinigingskracht
€ 37,99 € 39,99 (€ 7,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Universele vloer- en oppervlaktereiniger

greenatural Universele vloer-​ en oppervlaktereiniger, 10 kg

  • Hoge reinigingskracht
  • Uiterst productief
  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 43,88 € 46,19 (€ 4,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Mister Grease Keukenreiniger

Okay Mister Grease Keukenreiniger, 500 ml

  • Zeer effectief tegen vet
  • Delicate geur
  • Milieuvriendelijk
€ 6,41 € 6,75 (€ 12,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Madame Cuisine Keuken Oppervlaktereiniger

Okay Madame Cuisine Keuken Oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Tegen dagelijkse vervuiling
  • Biologisch afbreekbaar
  • Zoete geur
€ 5,33 € 5,62 (€ 10,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Textielverfrisser Zeebries

officina naturae Textielverfrisser Zeebries, 100 ml

  • Voor textiel & als kamergeur
  • Eenvoudig in gebruik
  • In een feestelijke verpakking
€ 5,22 € 13,06 (€ 52,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

CYCLE Allesreiniger Concentraat

CYCLE Allesreiniger Concentraat, 50 ml

  • Universeel toepasbaar
  • Droogt snel
  • Tien keer verdunbaar
€ 2,06 € 2,58 (€ 41,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zeep voor Meerdere Oppervlakken

La Corvette Zeep voor Meerdere Oppervlakken, 200 g

  • Tegen vlekken en vet
  • Met biologische tijmolie
  • Vrij van palmolie
€ 8,65 € 9,11 (€ 43,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Reinigingstabs voor Koffiemachines

PUREWAVE Reinigingstabs voor Koffiemachines, 100 stuks

  • Voor alle koffiemachines
  • Lost koffievetten en oliën op
  • Met actieve zuurstof
€ 18,37 € 21,62 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Poliboy Keukenreiniger

Poliboy Keukenreiniger, 500 ml

  • Voor oppervlakken & nog veel meer
  • Sterk tegen vet & vuil
  • Met frisse sinaasappelgeur
€ 3,51 € 3,70 (€ 7,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

YOGACLEANER Yogamatreiniger - Bloedsinaasappel

YOGACLEANER Yogamatreiniger -​ Bloedsinaasappel, 60 ml

  • Natuurlijke ingrediënten
  • Droogt snel
  • Met fruitige geur
€ 5,33 € 5,62 (€ 88,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEA Natura Reinigingsconcentraat voor Vloeren

TEA Natura Reinigingsconcentraat voor Vloeren, 125 ml

  • Goed voor 1 liter schoonmaakmiddel
  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Met essentiële sinaasappelolie
€ 3,83 € 4,04 (€ 30,64 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Ontkalkingszeep

La Corvette Ontkalkingszeep, 200 g

  • Verwijdert kalkaanslag
  • Met 14% geconcentreerde azijn
  • Formulering zonder palmolie
€ 9,40 € 9,90 (€ 47,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Reinigingspoeder voor Koffiemachines

PUREWAVE Reinigingspoeder voor Koffiemachines, 1 kg

  • Voor alle koffiemachines
  • Lost looistoffen, vetten en oliën op
  • Met actieve zuurstof
€ 16,46 € 19,37 (€ 16,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie, 250 ml

  • Tegen vlekken, vet, vuil & nog veel meer
  • Natuurlijk effectief
  • Zonder kleurstoffen
€ 9,30 € 9,79 (€ 37,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE ECO Glasreiniger - Ready to use

PUREWAVE ECO Glasreiniger -​ Ready to use, 10 L

  • Voor ramen, spiegels en glasplaten
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geur: patchouli en vanille
€ 29,19 € 34,35 (€ 2,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Speciale Ontkalker voor Koffiemachines

PUREWAVE Speciale Ontkalker voor Koffiemachines, 250 ml

  • Voor alle koffiemachines
  • Krachtig & zacht voor de machine
  • Met citroenzuur
€ 4,87 € 5,73 (€ 19,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stripwash Vloerreinigingsstrips

Stripwash Vloerreinigingsstrips, 24 stuks

  • Tegen vuil en vet
  • Biologisch afbreekbaar
  • Plastic vrije verpakking
€ 9,50 € 10,01 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schoonmaakhandschoenen - FSC Natuurrubber

Seep Schoonmaakhandschoenen -​ FSC Natuurrubber, M

  • Biologisch afbreekbaar
  • Verkrijgbaar in verschillende maten
  • Gestructureerd oppervlak voor een goede grip
€ 5,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE ECO Sanitairreiniger Concentraat

PUREWAVE ECO Sanitairreiniger Concentraat, 10 L

  • Voor sanitair
  • Lost kalk, vuil en strepen op
  • Geur: gember en rozemarijn
€ 48,35 € 56,89 (€ 4,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

YOGACLEANER Yogamat Reiniger Limoen

YOGACLEANER Yogamat Reiniger Limoen, 60 ml

  • Biologisch gecertificeerd
  • Met krachtige, natuurlijke actieve ingrediënten
  • Desinfecteert & reinigt
€ 5,33 € 5,62 (€ 88,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pero Badkamerreiniger

pero Badkamerreiniger, Refill 500 ml

  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Zeer effectief
  • Met munt
€ 5,39 (€ 10,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober