Bespaar 5% op accessoires

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Accessoires: 1 - 30 van 47 artikelen

PUREWAVE Home Parfum Shea Butter & Pear Blossom

PUREWAVE Home Parfum Shea Butter & Pear Blossom, 250 ml

  • Geurprofiel: fruitig, bloemig & zoet
  • Langdurige geurbeleving
  • Zonder synthetische toevoegingen
€ 6,78 € 7,98 (€ 27,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

brabantia PerfectFit vuilniszakken - rolverpakking

brabantia PerfectFit vuilniszakken -​ rolverpakking, 23 -​ 30 liter (G) -​ 20 stuks

  • Met praktisch trekkoord
  • Eenvoudig verwijderen
  • Robuust
€ 5,66 € 5,96

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

The Sustainable People Afvalzakken voor recycling

The Sustainable People Afvalzakken voor recycling, 20L (15 stuks)

  • Behoud van hulpbronnen
  • Minder CO₂-uitstoot
  • Scheurbestendig & waterdicht
€ 2,09 (€ 0,14 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zeep uit de Provence

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zeep uit de Provence, Ezelinnenmelk (100 g)

  • Voor elk huidtype
  • Voor handen en lichaam
  • Bijzonder huidvriendelijk
€ 3,83 € 4,04 (€ 38,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Zero Sensitive Waslotion

Frosch Zero Sensitive Waslotion, 500 ml

  • Ideaal voor veelvuldig handen wassen
  • 100% recycleerbare verpakking
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 2,96 € 3,70 (€ 5,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vuilniszakken van Gerecycled Materiaal  voor Zwaar Gebruik

The Sustainable People Vuilniszakken van Gerecycled Materiaal voor Zwaar Gebruik, Blauw 60 liter (20 stuks)

  • Gemaakt van 100% gerecycled materiaal
  • Scheurbestendig
  • Waterdicht
€ 2,59 (€ 0,13 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • Geurprofiel: fris, wrang & houtachtig
  • Langdurige geurbeleving
  • Elimineert onaangename geurtjes
€ 6,78 € 7,98 (€ 27,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen, Small

  • Biologisch afbreekbaar
  • Gemaakt van natuurlijk rubber
  • Scheurbestendig
€ 3,83 € 4,04

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop, Black

  • Natuurlijk plantenhaar
  • Plasticvrij
  • Lange gebruiksduur
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Bambaw Bamboe Bestekset

Bambaw Bamboe Bestekset, Lagoon

  • Geolied met plantaardige olie
  • Behoorlijk lastig
  • Licht en compact
€ 12,93 € 13,62

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • Geurprofiel: houtachtig-zoet
  • Langdurige geurbeleving
  • Met natuurlijke etherische oliën
€ 6,78 € 7,98 (€ 27,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Absodry Luchtontvochtiger Duo Family Serie 3

Absodry Luchtontvochtiger Duo Family Serie 3, Grijs

  • Eenvoudig in gebruik
  • Incl. navulzak
  • Afmetingen: 14,5 x 12 cm
€ 24,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecoegg Dryer Eggs

Ecoegg Dryer Eggs , Fresh Linen (2 stuks)

  • Verkort de droogtijd
  • Geurt de was
  • Voor zachte kleding
€ 17,99 (€ 9,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecoLiving Composteerbare Bio-Afvalzakken

ecoLiving Composteerbare Bio-​Afvalzakken, 25 stuks

  • 100 % biologisch afbreekbaar
  • Vulvolume: 10 liter
  • Afmetingen: 36 x 20 x 15 cm
€ 10,26 € 10,80 (€ 0,41 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cose della Natura Universele Cellulose Spons

Cose della Natura Universele Cellulose Spons, Medium

  • 100% natuurlijk
  • Hoog absorptievermogen
  • Wasbaar op 60 °C
€ 11,86 € 12,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Geïsoleerde Drinkfles

pandoo Geïsoleerde Drinkfles, 750 ml

  • 100 % plasticvrij
  • Lekvrij
  • Houdt de temperatuur op peil
€ 25,49 (€ 33,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Geda Rubberen Plantenspuit - 250 ml

Geda Rubberen Plantenspuit -​ 250 ml, Terracotta

  • Tuitlengte: 9,5 cm
  • Gemaakt in Duitsland
  • Ideaal voor potplanten
€ 13,69

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

TEA Natura Magnetische Zeephouder

TEA Natura Magnetische Zeephouder

  • Gemaakt van hout en metaal
  • Voor vaste zepen tot 100 g
  • Optimaal bewaren en drogen
€ 8,12 € 8,55

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit - 250 ml

Geda Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit -​ 250 ml , Terracotta

  • Perfect voor kamerplanten en jonge planten
  • Fijne sproeistraal
  • Opvallend ontwerp
€ 11,90 € 17,00

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Bamboe Satéprikkers

pandoo Bamboe Satéprikkers, 30 stuks

  • Materiaal: 100% bamboe
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,98 € 3,14 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PerfectFit Afvalzak voor Bo Touch Bin - Rolverpakking

brabantia PerfectFit Afvalzak voor Bo Touch Bin -​ Rolverpakking, 12L (X) -​ 20 stuks

  • Gemakkelijk plaatsen en verwijderen
  • Met bevestigings- en transportband
  • Robuust materiaal
€ 3,51 € 3,70

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecoLiving Schrobborstel

ecoLiving Schrobborstel, Tampico

  • Hoogwaardige plantenharen
  • Duurzaam
  • Plasticvrij
€ 8,87 € 9,34

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Absodry Luchtontvochtiger Duo Family Serie 6

Absodry Luchtontvochtiger Duo Family Serie 6, Blauw

  • Minimalistisch ontwerp
  • Voor kamers tot 50 m³
  • Afmetingen: 14,8 x 21,5 cm
€ 33,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Seiferei Kamerparfum

Seiferei Kamerparfum, Naaldbos (50 ml)

  • Verschillende geuren
  • Selecteerbare intensiteit
  • Geweldig als cadeau
€ 18,19 (€ 363,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

brabantia Dispenserverpakking

brabantia Dispenserverpakking, 20-​25L (J) -​ 40 stuks

  • Op maat gemaakt voor Brabantia afvalbakken
  • Met geïntegreerd trekkoord
  • Zeer robuust
€ 8,97 € 9,45

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecoLiving Houten Pannenborstel

ecoLiving Houten Pannenborstel

  • Plantaardige borstelharen
  • Duurzaam en robuust
  • Zonder microplastics
€ 4,91 € 5,17

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

The Handmade Soap Co Mini-Kaars

The Handmade Soap Co Mini-​Kaars, Lemongrass & Cedarwood (70 g)

  • 100 % sojawas
  • Met etherische oliën
  • Voor meer gezelligheid
€ 11,39 (€ 162,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FORREST & LOVE Copper Patch

FORREST & LOVE Copper Patch

  • Voor je smartphonehoesje
  • Houdt ziektekiemen weg
  • Verstoort het signaal niet
€ 12,93 € 13,62

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

brabantia Bo Pedaalemmer - 7L

brabantia Bo Pedaalemmer -​ 7L, Lilac Pink

  • Afmetingen: 24,2 × 24,5 × 50 cm
  • Gemakkelijk te verplaatsen
  • Zachte dekselsluiting
€ 90,49

Gratis bezorging uiterlijk op 28. oktober

brabantia ReNew Toiletrolhouder

brabantia ReNew Toiletrolhouder, Matt Steel

  • Gemaakt van hoogwaardig plaatstaal
  • Corrosiebestendig
  • Voor wandmontage
€ 12,93 € 13,62

Bezorging uiterlijk op 07. oktober