Wasmiddelen 5% goedkoper

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Wasmiddelen: 1 - 30 van 43 artikelen

Frosch Zero Sensitive Wasmiddel

Frosch Zero Sensitive Wasmiddel, 1.500 ml

  • Voor gekleurde en witte was
  • Zonder kleurstoffen
  • 30° - 95°C
€ 7,28 € 9,11 (€ 4,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Zero Sensitive Wasverzachter

Frosch Zero Sensitive Wasverzachter, 750 ml

  • Zonder kleurstoffen en parfum
  • Met voedend ureum
  • Met een fijne geur
€ 2,96 € 3,70 (€ 3,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Klar Maatbeker 150 ml

Klar Maatbeker 150 ml

  • Voor nauwkeurige dosering
  • Fijne aanslag in de beker
  • Gemaakt van puur PP - recyclebaar
€ 0,73 € 0,77

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biobel 2-in-1 Vloeibaar Wasmiddel 0%

biobel 2-​in-​1 Vloeibaar Wasmiddel 0%, 5 L

  • Voor elk textiel
  • Ook voor huisdierenaccessoires
  • Biologisch afbreekbaar
€ 27,49 (€ 5,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was, 2,20 kg

  • Fijne & gekleurde was
  • 30°C - 95°C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 23,49 (€ 10,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universeel Wasmiddel 0% OHNE

planet pure Universeel Wasmiddel 0% OHNE, 30 W (1,50 L)

  • Voor witte & gekleurde was
  • Perfect voor de gevoelige huid
  • Voor alle wastemperaturen
€ 9,98 (€ 6,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Small Planet AMZ Wasmiddeldoekjes Geurstofvrij

Small Planet AMZ Wasmiddeldoekjes Geurstofvrij, Travel Size, 4 stuks

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Zachte formule
  • 20 - 60° C
€ 3,19 € 3,36 (€ 0,80 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Waspoeder voor Witte Was

claro ECO Waspoeder voor Witte Was, 1 kg

  • Wit en licht wasgoed
  • 30 - 95 °C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 11,39 (€ 11,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Garden Trading Opvouwbare Houten Wasdroger

Garden Trading Opvouwbare Houten Wasdroger

  • Gemaakt van onbehandeld beukenhout
  • 2-traps verstelbaar
  • Hoogte: 151cm
€ 85,09 € 89,57

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

CLEEN Waspoeder op Kokosbasis

CLEEN Waspoeder op Kokosbasis, 502 g

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Effectief, zelfs bij lage temperaturen
  • Geurloos
€ 5,97 € 6,29 (€ 11,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Vloeibaar Wasmiddel Olijf

ALPEKO Vloeibaar Wasmiddel Olijf, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Natuurlijke formule
  • Zonder optische witmakers
€ 6,41 € 6,75 (€ 12,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecoegg Laundry Egg

Ecoegg Laundry Egg, Fresh Linen

  • Vervangt wasmiddel en wasverzachter
  • Hoog vuiloplossend vermogen
  • Natuurlijk effectief
€ 16,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Waspoeder

officina naturae Waspoeder, 1 kg

  • Hoge waskracht
  • Oppervlakteactieve stoffen van plantaardige oorsprong
  • Met lavendelolie
€ 12,40 € 13,06 (€ 12,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Universeel Wasmiddel

beeta Universeel Wasmiddel, 1 L

  • Voor alle vezels behalve wol en zijde
  • Voor alle waterhardheden
  • Hand- en machinewas
€ 8,44 € 8,89 (€ 8,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecoegg Dryer Eggs

Ecoegg Dryer Eggs , Fresh Linen (2 stuks)

  • Verkort de droogtijd
  • Geurt de was
  • Voor zachte kleding
€ 17,99 (€ 9,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Textielverfrisser Zeebries

officina naturae Textielverfrisser Zeebries, 100 ml

  • Voor textiel & als kamergeur
  • Eenvoudig in gebruik
  • In een feestelijke verpakking
€ 5,22 € 13,06 (€ 52,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

hello simple Biologisch wasmiddel

hello simple Biologisch wasmiddel, 700 g

  • Geschikt voor alle waterhardheden
  • Maakt ook kinderkleding schoon
  • Neutrale geur
€ 18,28 € 19,25 (€ 26,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

hello simple Zero Waste Huishoudelijke Harde Zeep

hello simple Zero Waste Huishoudelijke Harde Zeep, 100 g

  • Effectief reinigingsmiddel
  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Onverpakt
€ 7,58 € 7,98 (€ 75,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Eco 0% Wasverzachter

greenatural Eco 0% Wasverzachter, 1 L

  • Zonder geurstoffen
  • Dermatologisch getest
  • 100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
€ 7,49 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Vloeibaar Wasmiddel Marseille

ALPEKO Vloeibaar Wasmiddel Marseille, 500 ml

  • Voor alle kleuren & textiel
  • Hypoallergeen
  • Veganistisch
€ 6,41 € 6,75 (€ 12,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Wasparfum Probeerset

officina naturae Wasparfum Probeerset, 80 ml

  • 1x Wasparfum Zeebries, 20 ml
  • 1x Wasparfum Rozenblaadjes, 20 ml
  • 1x Wasparfum Haverbloesem, 20 ml
€ 26,21 € 27,59 (€ 327,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

organic family Sunday Morning Wasverzachter

purenn organic family Sunday Morning Wasverzachter, 1 L

  • Voor zachte was
  • Vermindert statische elektriciteit
  • Met lavendel en aloë
€ 6,79 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Prince Perfect Wasmiddel

Okay Prince Perfect Wasmiddel, 1 L

  • Voor alle stoffen en kleuren
  • Effectief, zelfs bij lage temperaturen
  • Hoge waskracht
€ 10,80 € 11,37 (€ 10,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

LastObject Waszak

LastObject Waszak, 23 x 19 cm

  • Gemaakt van puur biologisch katoen
  • Tot 60°C te gebruiken
  • Geschikt voor ca. 500 wasbeurten
€ 7,47 € 7,87

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

organic family- Vloeibaar wasmiddel, Happy Moments

purenn organic family-​ Vloeibaar wasmiddel, Happy Moments, 1 L

  • Met kamille
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Voor kleding van kinderen en baby's
€ 10,05 € 10,58 (€ 10,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Textielreiniger

Multikraft eMC Textielreiniger, 1 L

  • Kan ook worden gebruikt als wasmiddel
  • Voor geurneutralisatie
  • Effectief tegen vlekken
€ 34,49 (€ 34,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

organic family Daily Routine Vloeibaar Wasmiddel

purenn organic family Daily Routine Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor gekleurde & witte was
  • Voor een breed scala aan textiel
  • 30°C - 95°C
€ 10,59 (€ 10,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoPhil Universeel Wasmiddel

ecoPhil Universeel Wasmiddel, Sensitive (1 L)

  • Voor gekleurd en zwart textiel
  • Reinigt tot diep in de vezels
  • Verwijdert vlekken effectief
€ 7,16 € 10,24 (€ 7,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Wasverzachter Olijf

ALPEKO Wasverzachter Olijf, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Plantaardige formulering
  • Voor alle textiel
€ 5,87 € 6,18 (€ 11,74 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoPhil SOS-Vlekkenverwijderaar

ecoPhil SOS-​Vlekkenverwijderaar, 10 ml

  • Effectieve reiniging
  • Veganistische formule
  • Zacht voor huid en textiel
€ 10,68 € 11,25 (€ 1.068,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober