Ecologische badkamerreinigers

Hygiënesprays, azijnreinigers en meer

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Geuren Merken Kenmerken Consistentie Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Badkamerreinigers: 1 - 30 van 35 artikelen

Sonett Badkamerreiniger

Sonett Badkamerreiniger, 1 L

  • Met citroenzuur & puur plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Ongeparfumeerd
€ 5,79 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

method Badkamerreiniger Eucalyptus Mint

method Badkamerreiniger Eucalyptus Mint, 828 ml

  • Sterk tegen kalk en zeepresten
  • Formule op plantaardige basis
  • Biologisch afbreekbaar
€ 5,79 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Badkamerreiniger

Ecover Badkamerreiniger, 500 ml

  • Recyclebare verpakking
  • Geschikt voor chromen oppervlakken
  • Met een frisse geur
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 800 ml

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 5,99 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,99 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

sodasan Douche- & Badreiniger

sodasan Douche-​ & Badreiniger, 500 ml

  • Verwijdert kalk en zeepresten
  • Natuurlijk frisse geur
  • Voor alle badkameroppervlakken
€ 4,49 (€ 8,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Douche- & Badkamerreiniger Wijnsteenzuur

Frosch Douche-​ & Badkamerreiniger Wijnsteenzuur, 500 ml

  • Voor de hele badkamer
  • Lost kalk, vuil & watervlekken op
  • Met plantaardige tensiden
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Badkamerreiniger

AlmaWin Badkamerreiniger, 500 (500 ml)

  • Frisse geur
  • Eco-concentraat
  • Met frisse muntgeur
€ 3,89 (€ 7,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PUREWAVE Badkamerreiniger

PUREWAVE Badkamerreiniger, Gember & Rozemarijn (500 ml)

  • Voor de hele badkamer
  • Lost kalk, vuil en strepen op
  • Geur: gember en rozemarijn
€ 2,95 € 3,48 (€ 5,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger

Ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger, 500 ml

  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
  • Munt & eucalyptus geur
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 11,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Douche- & Badreiniger Citrus

Frosch Douche-​ & Badreiniger Citrus, 950 ml

  • Tegen watervlekken en kalk
  • Natuurlijke actieve ingrediënten
  • Frisse geur
€ 4,19 (€ 4,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

sodasan Azijnreiniger

sodasan Azijnreiniger, 1 L

  • Tegen vuil en geurtjes
  • Sterk tegen kalk
  • Dermatologisch getest
€ 4,49 (€ 4,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Badkamerreiniger met Schuimspuit

Klar Badkamerreiniger met Schuimspuit, 500 ml

  • Geurneutraal
  • Dermatologisch getest
  • Ideaal voor mensen met een allergie
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Poliboy Badkamerreiniger

Poliboy Badkamerreiniger, 500 ml

  • Voor baden, tegels & kranen
  • Tegen kalk & zeepresten
  • Vegan & natuurlijk
€ 3,79 (€ 7,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger, 5 L

  • Sterk tegen kalkaanslag
  • Preventieve werking
  • Hoge reinigingskracht
€ 37,99 € 39,99 (€ 7,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ooohne Badkamerreiniger om te Mengen

ooohne Badkamerreiniger om te Mengen, 20 g

  • Verwijdert kalk en vuil
  • Maakt 500 ml badkamerreiniger
  • Gemakkelijk in gebruik
€ 2,39 (€ 119,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

greenatural 2in1 Badkamerreiniger Mousse en Spray

greenatural 2in1 Badkamerreiniger Mousse en Spray, 500 ml

  • Sterk tegen kalk en vuil
  • Intensief reinigend
  • Geparfumeerd met munt en tea tree
€ 5,29 (€ 10,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Parfumvrije Badkamerreiniger

ATTITUDE Parfumvrije Badkamerreiniger, 700 ml

  • Voor alle sanitaire ruimtes
  • Verwijdert vuil en kalkaanslag
  • Biologisch afbreekbaar
€ 5,99 (€ 8,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pierpaoli ekos Badkamerschuim

pierpaoli ekos Badkamerschuim, 750 ml

  • Tegen kalk en vuil
  • Veganistisch
  • Met munt en tea tree geur
€ 4,49 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ooohne Badkamerreiniger Starterset

ooohne Badkamerreiniger Starterset

  • 1 x sprayflacon
  • 1 x badkamerreiniger om te mengen
  • Veganistisch & natuurlijk
€ 5,62 € 6,52

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

BIOPURO Badreiniger Langanhaltende Frische

BIOPURO Badreiniger Langanhaltende Frische, 500 ml

  • Frisse geur
  • Voor badkamer & toilet
  • Reinigt & ontkalkt
€ 6,29 (€ 12,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

planet pure Badkamerreiniger Limoenfris

planet pure Badkamerreiniger Limoenfris, 500 ml

  • Bij kalk- & zeepresten
  • Met etherische oliën
  • Heerlijk frisse geur
€ 3,59 (€ 7,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

organic family Superheld Badkamerreiniger

purenn organic family Superheld Badkamerreiniger, 500 ml

  • Tegen vuil en zeepresten
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Met citroen
€ 6,19 (€ 12,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecologische Reiniger voor Badkuipen en Tegels

ORGANIC PEOPLE Ecologische Reiniger voor Badkuipen en Tegels, 500 ml

  • Verwijdert vuil, kalk en zeepresten
  • Volledig biologisch afbreekbaar
  • Laat geen strepen achter
€ 6,49 (€ 12,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PUREWAVE ECO Sanitairreiniger Concentraat

PUREWAVE ECO Sanitairreiniger Concentraat, 10 L

  • Voor sanitair
  • Lost kalk, vuil en strepen op
  • Geur: gember en rozemarijn
€ 48,35 € 56,89 (€ 4,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pero Badkamerreiniger

pero Badkamerreiniger, Refill 500 ml

  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Zeer effectief
  • Met munt
€ 5,39 (€ 10,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

BRAUZZ. Badkamerreinigerset

BRAUZZ. Badkamerreinigerset

  • 1x sproeifles
  • 2x badkamerreiniger tab
  • Lost vuil en kalk op
€ 6,84 € 17,11

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

beeta Badkamerreiniger - Geurvrij

beeta Badkamerreiniger -​ Geurvrij, 500 ml

  • Met natuurlijk fruitzuur
  • Ecologisch en milieubewust
  • Geurvrij, zonder essentiële oliën
€ 5,39 (€ 10,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AUELA Biologische Zeepnoten Badkamerreiniger

AUELA Biologische Zeepnoten Badkamerreiniger, 500 ml

  • Krachtig en hygiënisch
  • Ecologisch en milieubewust
  • Bloemige frisheid
€ 3,89 (€ 7,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

YOPE Probiotic Natural Douchereiniger

YOPE Probiotic Natural Douchereiniger, 500 ml

  • Lost kalk- en zeepresten effectief op
  • Ook in voegen & nissen
  • 98 % natuurlijke ingrediënten
€ 9,19 (€ 18,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober