Ecologische afwasmiddelen

Afwasmiddelen voor een schoon servies

Wij raden aan

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filteren & Sorteren

    Prijzen Highlights Geuren Merken Kenmerken Consistentie Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
    Filters

    Afwasmiddelen: 1 - 30 van 103 artikelen

    Sonett Afwasmiddel Citroen

    Sonett Afwasmiddel Citroen, 1 L

    • Ongevoelig voor waterhardheid
    • Frisse citroengeur
    • Zuivere plantaardige oppervlakteactieve stoffen
    € 4,69 (€ 4,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonett Afwasmiddel Calendula

    Sonett Afwasmiddel Calendula, 1 L

    • 100 % biologisch afbreekbaar
    • Huidvriendelijke oppervlakteactieve combinatie
    • Met calendula-essence
    € 5,19 (€ 5,19 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Sonett Afwasmiddel Sensitive

    Sonett Afwasmiddel Sensitive, 1 L

    • Zonder petrochemische ingrediënten
    • Vrij van geurstoffen, kleurstoffen en conserveringsmiddelen
    • Zeer goede huidverdraagzaamheid
    € 4,69 (€ 4,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen

    sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen, 1 L

    • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
    • Zonder petrochemische ingrediënten
    • Geschikt voor alle servies en bestek
    € 4,99 (€ 4,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ecover Essential - Citroen Vaatwasmiddel

    Ecover Essential -​ Citroen Vaatwasmiddel, 950 ml

    • Van hoge kwaliteit
    • Frisse citrusgeur
    • Biologisch afbreekbare ingrediënten
    € 5,39 (€ 5,67 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    sodasan Sensitive Afwasmiddel

    sodasan Sensitive Afwasmiddel, 500 ml

    • Vrij van kleurstoffen of conserveringsmiddelen
    • Zonder petrochemische ingrediënten
    • Geur neutraal
    € 3,19 (€ 6,38 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Zero Sensitive Afwaslotion

    Frosch Zero Sensitive Afwaslotion, 500 ml

    • Hoge spoelkracht
    • pH-huidneutraal
    • Ideaal voor de gevoelige huid
    € 2,51 € 3,14 (€ 5,02 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ecover ZERO Handafwasmiddel

    Ecover ZERO Handafwasmiddel, 450 ml

    • Zonder geur- en kleurstoffen
    • Dermatologisch getest
    • Met krachtige oppervlakteactieve suikers
    € 3,29 (€ 7,31 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel

    Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel, 5 L

    • Plantaardige & minerale ingrediënten
    • Zacht voor de huid
    • Verpakking gemaakt van gerecycled plastic
    € 21,49 (€ 4,30 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    AlmaWin Afwasmiddel - Duindoorn en Mandarijn

    AlmaWin Afwasmiddel -​ Duindoorn en Mandarijn, 1 L

    • Geconcentreerd
    • Zacht voor de handen
    • Krachtig tegen vuil
    € 5,19 (€ 5,19 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    method Afwasmiddel

    method Afwasmiddel, Perzik & Roze Peper (532 ml)

    • Verkrijgbaar in 2 geurvarianten
    • Lost hardnekkig vuil op
    • Dierproefvrij
    € 5,09 (€ 9,57 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel - Citroenschil

    ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel -​ Citroenschil, 700 ml

    • Veganistisch product
    • Hypoallergeen
    • Biologisch afbreekbaar
    € 5,39 (€ 7,70 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Baby Afwasmiddel

    Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

    • pH-neutraal
    • Zonder parfum
    • Zonder kleurstoffen
    € 4,79 (€ 9,58 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    biolù Afwasmiddel Citroen

    biolù Afwasmiddel Citroen, 1 L

    • Hoog vetoplossend vermogen
    • Met essentiële citroenolie
    • Vrij van fosfaten en kleurstoffen
    € 4,69 (€ 4,69 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

    ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

    • Hypoallergeen
    • Voor flesjes en spenen
    • Vrij van geurstoffen
    € 5,59 (€ 7,99 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    greenatural Afwasmiddel Sinaasappel & Tea Tree

    greenatural Afwasmiddel Sinaasappel & Tea Tree, 500 ml

    • Concentraat
    • Met etherische oliën
    • Zonder synthetische geurstoffen
    € 4,49 (€ 8,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    AlmaWin Afwasmiddel - Citroengras

    AlmaWin Afwasmiddel -​ Citroengras, 500 ml

    • Natuurlijke ingrediënten
    • Met essentiële oliën
    • Conserveermiddelen vrij
    € 3,39 (€ 6,78 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    biobel Afwasmiddel

    biobel Afwasmiddel, 5 L

    • Lost vet & vuil op
    • Zacht voor de huid
    • Met frisse citroengeur
    € 31,99 € 39,99 (€ 6,40 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    officina naturae Vast Afwasmiddel

    officina naturae Vast Afwasmiddel, Zoete sinaasappel (80 g)

    • Geconcentreerd en zuinig
    • Reinheid en glans
    • Aangename geur
    € 6,79 (€ 84,88 / kg)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    greenatural Vloeibaar Vaatwasmiddel

    greenatural Vloeibaar Vaatwasmiddel, 500 ml

    • Sterk geconcentreerd
    • Met munt- en eucalyptusolie
    • Zeer zuinig
    € 6,79 (€ 13,58 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Afwasmiddel Limoen

    Frosch Afwasmiddel Limoen, 750 ml

    • Hoog spoelvermogen
    • pH-huidneutraal
    • Voor een schone vaat
    € 3,89 (€ 5,19 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Afwaslotion Aloë Vera

    Frosch Afwaslotion Aloë Vera, Navulverpakking, 800 ml

    • Zacht voor de huid
    • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
    • 5,5 pH huidneutraal
    € 4,09 (€ 5,11 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Actief Soda Afwasconcentraat

    Frosch Actief Soda Afwasconcentraat, 500 ml

    • Voor serviesgoed, pannen en potten
    • Sterk vetoplossend vermogen
    • Met pH-neutrale formule
    € 3,89 (€ 7,78 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    souldrops Afwasmiddel

    souldrops Afwasmiddel, Sundrop (750 ml)

    • Voor alle soorten serviesgoed
    • Reinigt ook oppervlakken
    • Formule op zuiver plantaardige basis
    € 5,09 (€ 6,79 / L)

    Bezorging uiterlijk op 23. oktober

    Afwasmiddel - Wilde Roos en Citroenmelisse

    AlmaWin Afwasmiddel -​ Wilde Roos en Citroenmelisse, 1 L

    • Zacht voor de handen
    • Krachtig
    • Zeer zuinig eco-concentraat
    € 5,09 (€ 5,09 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    claro ECO Afwasmiddel

    claro ECO Afwasmiddel, 500 ml -​ Refill

    • Hoog vetoplossend vermogen
    • Biologisch afbreekbaar
    • Rabarber geur
    € 3,49 (€ 6,98 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Klar Vaatwasmiddel - Sensitive

    Klar Vaatwasmiddel -​ Sensitive, 1 L

    • Hoog vetoplossend vermogen
    • Zeer productief
    • Ongeparfumeerd
    € 5,09 (€ 5,09 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Frosch Afwasmiddel Citroen

    Frosch Afwasmiddel Citroen, 750 ml

    • pH huidneutraal
    • Hoog spoelvermogen
    • Lost vet en zwaar vuil op
    € 3,89 (€ 5,19 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    Vloeibaar Afwasmiddel - Appel & Basilicum

    ATTITUDE Vloeibaar Afwasmiddel -​ Appel & Basilicum, 700 ml

    • Veganistisch
    • Hypoallergeen
    • Biologisch afbreekbaar
    € 5,39 (€ 7,70 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober

    ecoPhil Afwasmiddel

    ecoPhil Afwasmiddel, 500 ml

    • Reinigt alle soorten serviesgoed
    • Verwijdert aangebrand & opgedroogd voedsel
    • Zeer effectief
    € 4,78 € 7,98 (€ 9,56 / L)

    Bezorging uiterlijk op 08. oktober