sodasan - Ecologische luchtverfrissers

Natuurlijke geur van pure essentiële oliën

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied
Filters

Luchtverfrissers: 9 artikelen

sodasan FRESH Geurstokjes

sodasan FRESH Geurstokjes, 500 ml

  • Met zuivere etherische oliën
  • Sprankelende, citroenachtige geur
  • Voor alle woonkamers
€ 20,78 € 23,09 (€ 41,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Senses Roomspray SUNNY

sodasan Senses Roomspray SUNNY, 50 ml

  • Natuurlijke geur van fruitige sinaasappels
  • Zuivere essentiële oliën
  • Veelzijdig gebruik
€ 7,38 € 8,21 (€ 147,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan SUNNY Geurstokjes

sodasan SUNNY Geurstokjes, 500 ml

  • Ruikt naar sinaasappel & bergamot
  • Vrij van synthetische ingrediënten
  • Op basis van gecertificeerde biologische alcohol
€ 20,78 € 23,09 (€ 41,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan FLOWER Geurstokjes

sodasan FLOWER Geurstokjes, 500 ml

  • Met een elegante rozengeur
  • Vrij van synthetische ingrediënten
  • Op basis van gecertificeerde biologische alcohol
€ 20,78 € 23,09 (€ 41,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan RELAX Geurstokjes

sodasan RELAX Geurstokjes, 500 ml

  • Pure etherische oliën
  • Vrij van synthetische ingrediënten
  • Op basis van gecertificeerde biologische alcohol
€ 20,78 € 23,09 (€ 41,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Geurstokjes AQUA

sodasan Geurstokjes AQUA, 200 ml

  • Frisse, aquatische geur
  • Met beukenhouten dop & stokjes
  • Op basis van gecertificeerde bio-alcohol
€ 14,68 € 16,32 (€ 73,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

sodasan Geurstokjes COSY

sodasan Geurstokjes COSY, 200 ml

  • Aromatische houtachtige geur
  • Met beukenhouten dop & stokjes
  • Op basis van gecertificeerde bio-alcohol
€ 14,68 € 16,32 (€ 73,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Senses Roomspray RELAX

sodasan Senses Roomspray RELAX, 50 ml

  • Vrij van synthetische ingrediënten
  • Op basis van gecertificeerde biologische alcohol
  • Gecertificeerd
€ 7,38 € 8,21 (€ 147,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Roomspray COSY

sodasan Roomspray COSY, 50 ml

  • Aromatische houtachtige geur
  • Plasticvrij & met beukenhouten dop
  • Op basis van gecertificeerde biologische alcohol
€ 7,38 € 8,21 (€ 147,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

De kamergeuren van sodasan zijn verkrijgbaar in verschillende geuren. Of je nu kiest voor een frisse of een houtachtige geur - alle producten zijn vrij van synthetische ingrediënten en verspreiden een natuurlijke geur dankzij pure essentiële oliën.