Drinkflessen en lunchboxen van Pandoo in de aanbieding

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Materiaal
Filters

Plasticvrij To Go Servies van Pandoo: 3 artikelen

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal, 800 ml

  • Materiaal: roestvrij staal
  • Met flexibele verdeler
  • Met siliconen afdichting
€ 25,84 € 28,72 (€ 32,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Geïsoleerde Drinkfles

pandoo Geïsoleerde Drinkfles, 750 ml

  • 100 % plasticvrij
  • Lekvrij
  • Houdt de temperatuur op peil
€ 22,80 € 25,34 (€ 30,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Niet Geïsoleerde Drinkfles

pandoo Niet Geïsoleerde Drinkfles, 750 ml

  • Gemaakt van roestvrij staal
  • Met siliconen afdichting
  • Weinig gewicht
€ 18,44 € 20,49 (€ 24,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober