Zero-waste alternatieven voor de keuken

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Materiaal Toepassingsgebied
Filters

Keuken: 15 artikelen

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal, 800 ml

  • Materiaal: roestvrij staal
  • Met flexibele verdeler
  • Met siliconen afdichting
€ 28,99 (€ 36,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Siliconen Zakje

pandoo Siliconen Zakje, 500 ml

  • Geschikt voor alle voedingsmiddelen
  • Sluit luchtdicht af
  • Vaatwasser- en vriezerbestendig
€ 9,19 (€ 18,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Voorraadpot

pandoo Voorraadpot, 1.000 ml

  • Transparant ontwerp
  • Kan luchtdicht worden afgesloten
  • Gemakkelijk schoon te maken
€ 9,19 (€ 9,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

pandoo Siliconen Bakmat

pandoo Siliconen Bakmat, 1 stuks.

  • Ovenbestendig
  • Gemakkelijk schoon te maken
  • Herbruikbaar
€ 10,29

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Siliconen Deksels

pandoo Siliconen Deksels, Wit (6 stuks)

  • 6 verschillende diameters
  • Lange houdbaarheid
  • Gemaakt van voedselveilige siliconen
€ 9,19 (€ 1,53 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Kokosnoot Serviesset

pandoo Kokosnoot Serviesset

  • 2 x lepels
  • 2 x kommen
  • Mooie natuurlijke producten
€ 18,29

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Kruidenpotje

pandoo Kruidenpotje, 160 ml

  • Hoogwaardige materialen
  • Aroma-dicht afsluitbaar
  • Vulhoeveelheid: 160 g
€ 4,69 (€ 29,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Bamboe & Roestvrijstalen Koffiebekermok

pandoo Bamboe & Roestvrijstalen Koffiebekermok

  • Elk stuk is uniek
  • Natuurlijk ontwerp
  • Dubbelwandig
€ 18,40 € 19,37

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Groente en Fruit Netzakken

pandoo Groente en Fruit Netzakken, Set van 6 + Broodzak

  • Materiaal: katoen
  • Praktische afmetingen
  • Alternatief zonder plastic
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Bamboe Satéprikkers

pandoo Bamboe Satéprikkers, 30 stuks

  • Materiaal: 100% bamboe
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,98 € 3,14 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Reisbestek

pandoo Reisbestek

  • Natuurlijke materialen
  • Met praktisch etui
  • Vele malen herbruikbaar
€ 14,79

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Wegwerp Bamboe Rietjes

pandoo Wegwerp Bamboe Rietjes, 200 stuks

  • Materiaal: bamboe & plantenzetmeel
  • Biologisch afbreekbaar
  • Lengte: 21 cm
€ 23,49 (€ 0,12 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

  • 3 verschillende maten
  • Kan tot 12 maanden gebruikt worden
  • Vervormbaar
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Herbruikbare Cocktailrietjes Bamboe 14 cm

pandoo Herbruikbare Cocktailrietjes Bamboe 14 cm, 12 stuks

  • Materiaal: 100 % bamboe
  • Met reinigingsborstel
  • Lengte: 14 cm
€ 10,26 € 10,80 (€ 0,86 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Herbruikbare Rietjes Bamboe 20 cm

pandoo Herbruikbare Rietjes Bamboe 20 cm, 12 stuks

  • Biologisch afbreekbaar
  • Elk stuk is uniek
  • Lengte: 20 cm
€ 10,80 € 11,37 (€ 0,90 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober