Duurzame producten voor onderweg

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Materiaal Toepassingsgebied
Filters

Voor onderweg: 13 artikelen

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal

pandoo Lunchbox van Roestvrij Staal, 800 ml

  • Materiaal: roestvrij staal
  • Met flexibele verdeler
  • Met siliconen afdichting
€ 28,99 (€ 36,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Siliconen Zakje

pandoo Siliconen Zakje, 500 ml

  • Geschikt voor alle voedingsmiddelen
  • Sluit luchtdicht af
  • Vaatwasser- en vriezerbestendig
€ 9,19 (€ 18,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Opvouwbare Drinkfles

pandoo Opvouwbare Drinkfles, Antraciet

  • Vulhoeveelheid: 700 ml
  • Karabijnhaak inbegrepen
  • Ook voor koolzuurhoudende dranken
€ 11,39

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Voorraadpot

pandoo Voorraadpot, 1.000 ml

  • Transparant ontwerp
  • Kan luchtdicht worden afgesloten
  • Gemakkelijk schoon te maken
€ 9,19 (€ 9,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Thermosfles van Bamboe en Roestvrij Staal

pandoo Thermosfles van Bamboe en Roestvrij Staal, 480 ml

  • Voor warme en koude dranken
  • Met theezeefje
  • Gemaakt van roestvrij staal
€ 24,07 € 25,34 (€ 50,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Siliconen Deksels

pandoo Siliconen Deksels, Wit (6 stuks)

  • 6 verschillende diameters
  • Lange houdbaarheid
  • Gemaakt van voedselveilige siliconen
€ 9,19 (€ 1,53 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Kruidenpotje

pandoo Kruidenpotje, 160 ml

  • Hoogwaardige materialen
  • Aroma-dicht afsluitbaar
  • Vulhoeveelheid: 160 g
€ 4,69 (€ 29,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Geïsoleerde Drinkfles

pandoo Geïsoleerde Drinkfles, 750 ml

  • 100 % plasticvrij
  • Lekvrij
  • Houdt de temperatuur op peil
€ 25,49 (€ 33,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Groente en Fruit Netzakken

pandoo Groente en Fruit Netzakken, Set van 6 + Broodzak

  • Materiaal: katoen
  • Praktische afmetingen
  • Alternatief zonder plastic
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Kruiden Reisset

pandoo Kruiden Reisset

  • Met 5 kruidencompartimenten
  • Aromadichte en luchtdichte sluiting
  • Afmetingen: 2.5 cm x 13,9 cm
€ 14,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Kruiden-Reisset

pandoo Kruiden-​Reisset

  • Met praktische strooibevestiging
  • Praktisch voor op reis
  • Incl. 5 kruiden
€ 23,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

  • 3 verschillende maten
  • Kan tot 12 maanden gebruikt worden
  • Vervormbaar
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Niet Geïsoleerde Drinkfles

pandoo Niet Geïsoleerde Drinkfles, 750 ml

  • Gemaakt van roestvrij staal
  • Met siliconen afdichting
  • Weinig gewicht
€ 19,46 € 20,49 (€ 25,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober