Schoonmaak- en reinigingsmiddelen van greenatural

Ecologisch en dermatologisch getest

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Schoonmaak: 13 artikelen

greenatural Citroenzuur

greenatural Citroenzuur, 500 g

  • Veelzijdig
  • Natuurlijk verzachtend middel
  • Sterk tegen kalk
€ 7,69 (€ 15,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Vloerreiniger Tijm, Tea Tree en Lavendel

greenatural Vloerreiniger Tijm, Tea Tree en Lavendel, 500 ml

  • Eco-bio concentraat
  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • Aangename geur van essentiële oliën
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Ontvetter

greenatural Ontvetter, Navulling 500 ml

  • Sterk vetoplossend vermogen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met tea tree- & citroenolie
€ 3,59 (€ 7,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multi-oppervlaktereiniger met Actieve Zuurstof

greenatural Multi-​oppervlaktereiniger met Actieve Zuurstof, 500 ml

  • Universeel inzetbaar
  • Krachtige reiniging
  • Biologisch afbreekbaar
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Glas- en spiegelreiniger

greenatural Glas-​ en spiegelreiniger, 500 ml

  • Vrij van synthetische stoffen
  • Citrusgeur
  • Nikkel, chroom en kobalt getest
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural WC-Gel Eco

greenatural WC-​Gel Eco, 500 ml

  • Frisse geur
  • Zonder synthetische geur- en kleurstoffen
  • Geschikt voor dagelijkse reiniging
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Universele vloer- en oppervlaktereiniger

greenatural Universele vloer-​ en oppervlaktereiniger, 10 kg

  • Hoge reinigingskracht
  • Uiterst productief
  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 43,88 € 46,19 (€ 4,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural 2in1 Badkamerreiniger Mousse en Spray

greenatural 2in1 Badkamerreiniger Mousse en Spray, 500 ml

  • Sterk tegen kalk en vuil
  • Intensief reinigend
  • Geparfumeerd met munt en tea tree
€ 5,29 (€ 10,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Reinigingsspray voor Smartphones en Tablets

greenatural Reinigingsspray voor Smartphones en Tablets, 50 ml

  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • Voor smartphones, tablets en beeldschermen
  • Zorgt voor hygiënisch schone oppervlakken
€ 7,39 (€ 147,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Reinigingsspray voor Brillen

greenatural Reinigingsspray voor Brillen, 50 ml

  • Verwijdert vingerafdrukken en vuil
  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • Zacht en effectief
€ 7,39 (€ 147,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Kalkverwijderaar Eucalyptus - Eco Bio

greenatural Kalkverwijderaar Eucalyptus -​ Eco Bio, 500 ml

  • Verwijdert vuil en korsten
  • ICEA-certificaat
  • Veganistisch
€ 4,49 (€ 8,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Eco Ontkalker - Koffiemachines & Waterkokers

greenatural Eco Ontkalker -​ Koffiemachines & Waterkokers, 250 ml

  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Verlengt de levensduur van de apparaten
  • Zonder stoffen van dierlijke oorsprong
€ 6,79 (€ 27,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Bio-fox Universeelreiniger

greenatural Bio-​fox Universeelreiniger, 300 g

  • Voor keuken, badkamer, zilverwerk & meer
  • Lóst hardnekkig vuil & kalk op
  • Vegan & biologisch afbreekbaar
€ 19,29 (€ 64,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Reinigings- en schoonmaakproducten van de Italiaanse fabrikant greenatural zijn effectieve en geconcentreerde producten die biologisch afbreekbaar zijn. De ingrediënten zijn afkomstig van hernieuwbare, plantaardige bronnen en zijn zeer zacht voor de huid.