De allesreiniger citroenzuur

Te gebruiken als kalkverwijderaar, glansspoelmiddel en wasverzachter

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Citroenzuur: 10 artikelen

biolù Citroenzuurpoeder

biolù Citroenzuurpoeder, 1 kg

  • Veelzijdig
  • Vrij van fosfaten en kleurstoffen
  • Volledig biologisch afbreekbaar
€ 11,39 (€ 11,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

greenatural Citroenzuur

greenatural Citroenzuur, 500 g

  • Veelzijdig
  • Natuurlijk verzachtend middel
  • Sterk tegen kalk
€ 7,69 (€ 15,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEA Natura Citroenzuur

TEA Natura Citroenzuur, 1 kg

  • Veelzijdig
  • Milieuvriendelijk
  • Sterk tegen kalk
€ 13,79 (€ 13,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Citroenzuurpoeder

officina naturae Citroenzuurpoeder, 500 g

  • Verwijdert kalkaanslag
  • Geschikt als wasverzachter
  • Vervangt conventioneel glansspoelmiddel
€ 9,69 (€ 19,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Zuiver Citroenzuur

sodasan Zuiver Citroenzuur, 500 g

  • Verwijdert alle kalkaanslag
  • Voor apparaten en armaturen
  • Geen toevoegingen
€ 7,29 (€ 14,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Citroenzuur

BIOPURO Citroenzuur, 450 g

  • Veelzijdig gebruik
  • Dermatologisch getest
  • Zonder synthetische geurstoffen
€ 7,79 (€ 17,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Citroenzuur in Poedervorm

officina naturae Citroenzuur in Poedervorm, 500 g

  • Als wasverzachter
  • Als glansspoelmiddel
  • Voor het ontkalken van huishoudelijke apparaten
€ 9,69 (€ 19,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOCLEAN Citroenzuur

BIOCLEAN Citroenzuur, 500 g

  • Voor apparaten & armaturen
  • Veelzijdig inzetbaar
  • Eenvoudig te doseren
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Citroenzuur

ecoLiving Citroenzuur, 750 g

  • Lost roest en kalkaanslag op
  • Natuurlijk zuur
  • Plasticvrij product
€ 10,09 (€ 13,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biobel Citroenzuur

biobel Citroenzuur, 500 g

  • Lost kalkaanslag op
  • Bijzonder effectief
  • Voor keuken en badkamer
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober