Ecologische allesreinigers

Universele reinigers voor het hele huishouden

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Geuren Merken Kenmerken Consistentie Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Allesreinigers: 1 - 30 van 81 artikelen

Frosch Neutrale Reiniger

Frosch Neutrale Reiniger, 1 L

  • Voor alle oppervlakken
  • Zonder microplastics
  • pH-huidneutraal
€ 3,49 (€ 3,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Allesreiniger

Sonett Allesreiniger, 1 L

  • Met sinaasappel- en citroengrasolie
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geconcentreerd en productief
€ 5,39 (€ 5,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

AlmaWin Sinaasappelolie-Reiniger

AlmaWin Sinaasappelolie-​Reiniger, 500 ml

  • Dermatologisch getest
  • Biologische ingrediënten
  • Fruitige, frisse geur
€ 15,99 (€ 31,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

method Universele Reiniger

method Universele Reiniger, Pink Grapefruit (828 ml)

  • Effectieve reiniger
  • Biologisch afbreekbaar
  • 100% recyclebare plastic fles
€ 5,79 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Ontvetter Sinaasappel

sodasan Ontvetter Sinaasappel, 500 ml

  • Sterk geconcentreerd en effectief
  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Met pure essentiële oliën
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Allesreiniger

PUREWAVE Allesreiniger, 500 ml

  • Voor oppervlakken, tegels en glas
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geur: patchouli en vanille
€ 2,95 € 3,48 (€ 5,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Essential - Citroen Multifunctionele Reiniger

Ecover Essential -​ Citroen Multifunctionele Reiniger, 1 L

  • Frisse citroengeur van natuurlijke geuren
  • Universeel toepasbaar
  • Verwijdert vet en hardnekkig vuil
€ 5,09 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Universele Reiniger Sensitive

Sonett Universele Reiniger Sensitive (500 ml)

  • Ongeparfumeerd
  • Geconcentreerd en zeer productief
  • Zeer goede huidtolerantie
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
€ 5,99 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Allesreiniger Lavendel

Frosch Allesreiniger Lavendel, 1 L

  • Voor veel oppervlakken
  • Met op de natuur gebaseerde actieve ingrediënten
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
€ 3,49 (€ 3,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 9,09 (€ 11,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

AlmaWin Sinaasappeloliereiniger Extra Sterk

AlmaWin Sinaasappeloliereiniger Extra Sterk, 500 ml

  • Reinigt en elimineert slechte geuren
  • Fles gemaakt van 100% gerecycled PET
  • Dermatologisch getest
€ 23,49 (€ 46,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Zuivere Soda

sodasan Zuivere Soda, 500 g

  • Voor huishouden en tuin
  • Lost vet en onzuiverheden op
  • Zonder additieven
€ 5,59 (€ 11,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Vloeibare Zwarte Zeep Spray

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Vloeibare Zwarte Zeep Spray, 750 ml

  • Gebruiksklare oplossing
  • Allesreiniger voor huishoudelijk gebruik
  • Natuurlijk afweermiddel
€ 10,29 (€ 13,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Universele Reiniger

officina naturae Universele Reiniger, 4 L

  • Hoge reinigingskracht dankzij actieve zuurstof
  • Snel en volledig biologisch afbreekbaar
  • Met pure essentiële oliën
€ 19,19 (€ 4,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

AlmaWin Huishoudreiniger Citroen

AlmaWin Huishoudreiniger Citroen, 500 ml

  • Ecologisch concentraat
  • Frisse natuurlijke geur
  • Veelzijdig
€ 3,89 (€ 7,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Natriumbicarbonaat

ecoLiving Natriumbicarbonaat, 750 g

  • Zonder giftige stoffen
  • Hoge reinigingskracht
  • Zeer zuinig
€ 7,29 (€ 9,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Allesreiniger Citroengras en Gember

Ecover Allesreiniger Citroengras en Gember, 1 L

  • Tegen vet en vuil
  • Verpakking gemaakt van gerecycled materiaal
  • Geur van citroengras en gember
€ 4,99 (€ 4,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universele Krachtreiniger Sinaasappel

planet pure Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml

  • Tegen vet & vuil
  • Geconcentreerd & zuinig in gebruik
  • Zonder palmolie & microplastics
€ 6,79 (€ 13,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universele Reinigingspasta Citroen

planet pure Universele Reinigingspasta Citroen, 300 g

  • Tegen vet, kalk & verkleuringen
  • Inclusief schoonmaakspons
  • Geschikt voor tal van materialen
€ 7,93 (€ 26,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zwarte Vloeibare Zeep

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zwarte Vloeibare Zeep, Lavendel (1 L)

  • Natuurlijke allesreiniger
  • Ideaal als vlekkenverwijderaar
  • Lost vet op
€ 9,49 (€ 9,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biolù Universele Reiniger Sinaasappel

biolù Universele Reiniger Sinaasappel, 1 L

  • Met hoog reinigingsvermogen
  • Met sinaasappelolie
  • Vrij van fosfaten en kleurstoffen
€ 5,79 (€ 5,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Universeel Reinigingsconcentraat, Parfumvrij

beeta Universeel Reinigingsconcentraat, Parfumvrij, 500 ml

  • Efficiënt en krachtig
  • Vrij van geurstoffen en essentiële oliën
  • Dermatologisch getest
€ 7,69 (€ 15,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie

La Corvette Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie, 1 kg

  • Hoog vuil- & vetoplossend vermogen
  • Veelzijdig gebruik
  • 100 % plantaardig
€ 11,19 (€ 11,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tadé Zwarte Aleppo Zeep

Tadé Zwarte Aleppo Zeep, 250 ml

  • Voor alle oppervlakken
  • Geconcentreerd en zuinig
  • Zorgt voor glans en netheid
€ 4,99 (€ 19,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Uni-Sapon Allesreiniger

Uni-Sapon Allesreiniger, 500 ml

  • Reinigt gladde en glanzende oppervlakken
  • Zuiver plantaardige wasgrondstoffen
  • Met hoog vuiloplossend vermogen
€ 11,29 (€ 22,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Zuivere Baksoda

sodasan Zuivere Baksoda, 690 g

  • Tegen vuil, vet en geurtjes
  • Ook voor zilveren sieraden en bestek
  • Zonder additieven en microplastics
€ 6,09 (€ 8,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Zwarte Zeeppasta met Lijnzaadolie, 1 kg

  • 100 % natuurlijke oorsprong
  • Ideale vloerverzorging
  • Veelzijdig gebruik
€ 9,69 (€ 9,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Power Cleaner

Multikraft eMC Power Cleaner, 1 Liter

  • Voor schone oppervlakken
  • Zuinig in gebruik
  • Met natuurlijke micro-organismen
€ 28,99 (€ 28,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Parfumvrij Universeel Reinigingsconcentraat

officina naturae Parfumvrij Universeel Reinigingsconcentraat, 1 L

  • Dermatologisch getest
  • Op nikkel getest
  • Met actieve zuurstof
€ 6,79 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober