planet pure Universele Reinigingspasta Citroen, 300 g

Ideaal voor het hele huishouden

€ 7,93

(€ 26,43 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vet, kalk & verkleuringen
  • Inclusief schoonmaakspons
  • Geschikt voor tal van materialen

Vaak samen gekocht met planet pure WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml

planet pure Universele Reinigingspasta Citroen, 300 g € 7,93 (€ 26,43 / kg)
planet pure WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml € 3,61 (€ 4,81 / L)
Totaalprijs: € 11,54
Beschrijving

De reinigingspasta is geschikt voor het grondig reinigen van verschillende oppervlakken en helpt hardnekkige resten zoals vet, kalk en verkleuringen te verwijderen. De formule met uitsluitend ingrediënten van natuurlijke oorsprong is veelzijdig inzetbaar in het huishouden en geschikt voor het reinigen van bijvoorbeeld kranen, spoelbakken, keramische kookplaten, badkuipen, kookplaten, keukenmeubels en kunststof ramen. De reinigingspasta kan ook worden gebruikt voor bepaalde toepassingen op tuinmeubels, radiatoren, rolluiken of sportschoenen.

Toepassing:

  • Maak de meegeleverde spons of een doek vochtig en wrijf er een paar keer mee over de reinigingspasta.
  • Reinig de oppervlakken of voorwerpen met lichte druk.
  • Spoel ze vervolgens af onder stromend water of neem ze af met een vochtige doek.
  • Laat de pot met reinigingspasta en de spons volledig drogen voordat je de pot sluit.

Let op: Niet geschikt voor gevoelige, poreuze of gelakte oppervlakken.

Art. nr.: PP-RP300T
Inhoud: 300 g
EAN: 9120001462971
Merken: planet pure
Productsoorten: Allesreiniger
Geuren: Citrus / Citrusachtig
Kenmerken: Vegan, Palmolievrij, Biologisch afbreekbaar
Certificaten: ECOCERT
Toepassingsgebied: Universeel
Producteigenschappen: Biologisch afbreekbaar, Vrij van genetische manipulatie, Vrij van sulfaten, Vrij van microplastics, Natuurlijk, Vrij van palmolie, Veganistisch
Reinigingseffect: Tegen aangebrande plekken, Tegen vet, Tegen vlekken, Tegen kalk, Tegen strepen, Tegen vuil, Tegen zeepaanslag
Ingrediënten

5 - 15 % zeep[1], Polijstmiddelen[1], Zorgcomponenten[1], glycerine[1], Limonene[2], Citronellol[2], Citral[2], Eugenol[2], Farnesol[2], Linalool[2]

  1. Natuurlijk.
  2. Bestanddeel van pure essentiële oliën
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Meer over planet pure-producten
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor planet pure Universele Reinigingspasta Citroen

4 recensies in andere talen

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
5 (62%)
4 Sterren
1 (12%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (12%)
1 Sterren
1 (12%)

8 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder