Sponzen, borstels en vaatdoeken voor de afwas

Gemaakt van duurzame materialen en ongelooflijk praktisch

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Afwasborstels & Sponzen: 1 - 30 van 88 artikelen

Sonett Eco-spons 2-pack

Sonett Eco-​spons 2-​pack

  • Gemaakt van biologisch afbreekbare materialen
  • Krasvrije spons
  • Gewassen op een temperatuur tot 60°C
€ 3,38

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Ecologische Sponsdoeken

sodasan Ecologische Sponsdoeken, 2 stuks

  • In een set van 2
  • Wasbaar op 60 °C
  • 100% composteerbaar
€ 2,09 (€ 1,05 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cleaning Block Reinigingssteen voor WC

Cleaning Block Reinigingssteen voor WC, zonder handvat

  • Reinigt zonder krassen
  • Voor porselein en keramiek
  • Er zijn geen wasmiddelen nodig
€ 2,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bürstenhaus Redecker Afwasborstel met Vervangbare Kop

Bürstenhaus Redecker Afwasborstel met Vervangbare Kop, Afwasborstel

  • Handvat van onbehandeld beukenhout
  • Afgewerkt met de harde plantaardige vezels
  • Diameter: ca. 4 cm
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Ecologische Schuurspons - Set van 2

Sonett Ecologische Schuurspons -​ Set van 2

  • Voor roestvrij staal, keramiek, glas & porselein
  • Gemaakt van 100% cellulosevezels
  • Wasbaar op 60 °C & herbruikbaar
€ 3,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NAIKED Luffa Sponge

NAIKED Luffa Sponge

  • Effectief tegen vuil
  • Puur botanisch
  • Wasbaar en duurzaam
€ 3,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PROTEA Set Eco Sponsdoekjes

PROTEA Set Eco Sponsdoekjes, 6 stuks

  • Materiaal: cellulose, katoen
  • Machinewasbaar
  • Composteerbaar
€ 17,69 (€ 2,95 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Magische Spons

PUREWAVE Magische Spons

  • Bijzonder absorberend & robuust
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Wasbaar op 60°C
€ 3,91 € 4,60

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

officina naturae Houten Afwasborstel

officina naturae Houten Afwasborstel, Verwisselbare kop

  • Ook voor gecoate pannen
  • Handvat van gewaxt beukenhout
  • Vezelharen
€ 4,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

GUPPYFRIEND Luffa Sponsen - Set van 3

GUPPYFRIEND Luffa Sponsen -​ Set van 3, 3 stuks

  • Ideaal voor afwassen
  • Natuurlijke materialen
  • Van biologische teelt
€ 14,79 (€ 4,93 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop, Black

  • Natuurlijk plantenhaar
  • Plasticvrij
  • Lange gebruiksduur
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FAIR ZONE Kokosvezel Schuurspons, 2 stuks

FAIR ZONE Kokosvezel Schuurspons, 2 stuks, 2 stuks

  • Composteerbaar
  • Natuurlijk product van hoge kwaliteit
  • Plasticvrij
€ 3,39 (€ 1,70 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Small Planet AMZ Luffa Spons

Small Planet AMZ Luffa Spons, 6 stuks

  • Spoelt, reinigt en ontsmet
  • Krasvrij en vaatwasmachinebestendig
  • Afmetingen: 11 x 7 x 2 cm
€ 21,99 (€ 3,67 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Uni-Sapon Ecologische Sponsdoek

Uni-Sapon Ecologische Sponsdoek

  • Composteerbaar
  • Gemaakt van hernieuwbare grondstoffen
  • Duurzaam en wasbaar
€ 1,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afwasborstel met Lang Handvat

ecoLiving Afwasborstel met Lang Handvat

  • Met plantenharen
  • Zonder metaal
  • Plasticvrij
€ 11,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEA Natura Loofah spons

TEA Natura Loofah spons

  • Voor een zachte bodyscrub
  • Voor oppervlaktereiniging
  • Voor schone vaat
€ 2,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Composteerbare Spons

ecoLiving Composteerbare Spons, Wavy 2 Pack (2 stuks)

  • Om het hele huis schoon te maken
  • Veganistisch
  • Absorberend
€ 6,09 (€ 3,05 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Flessenborstel

ecoLiving Flessenborstel, Medium

  • Vegan
  • Plastic vrij
  • Handgemaakt
€ 8,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Seep Schuurspons Loofah

Seep Schuurspons Loofah

  • Plasticvrij & composteerbaar
  • Machinewasbaar op 30-40°C
  • Veilig voor pannen met een antiaanbaklaag
€ 4,16 € 4,38

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cleaning Block Reiniginssteen Stick

Cleaning Block Reiniginssteen Stick

  • Verwijdert schimmel, roest en verf
  • Ideaal voor zware korstvorming
  • Maakt eenvoudige en effectieve reiniging mogelijk
€ 2,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PROTEA Afwasspons

PROTEA Afwasspons, 6 stuks

  • Wasbaar tot 60 °C
  • Duurzaam
  • Vegan
€ 19,39 (€ 3,23 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

GUPPYFRIEND Schoonmaakborstel

GUPPYFRIEND Schoonmaakborstel

  • Ideaal voor de keuken en badkamer
  • 100 % plastic vrij
  • Met natuurlijke borstelharen
€ 6,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OWOSCHFETZN Vaatdoekje "Henne Berta - Wonderful Day"

OWOSCHFETZN Vaatdoekje "Henne Berta -​ Wonderful Day", Geel

  • Mooi ontwerp
  • Heldere kleuren
  • 100 % natuurlijk
€ 6,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEA Natura Afwasspons

TEA Natura Afwasspons

  • Twee verschillende kanten
  • Zonder plastic
  • Gemaakt van loofah en cellulose
€ 4,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OWOSCHFETZN Sponsdoek - Kat Frieda

OWOSCHFETZN Sponsdoek -​ Kat Frieda, Sunny Day

  • 100% natuurlijke materialen
  • Wasbaar en herbruikbaar
  • Schattig ontwerp
€ 6,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cose della Natura Universele Cellulose Spons

Cose della Natura Universele Cellulose Spons, Medium

  • 100% natuurlijk
  • Hoog absorptievermogen
  • Wasbaar op 60 °C
€ 11,86 € 12,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEA Natura Afwasborstel

TEA Natura Afwasborstel

  • Tegen aangebrand voedsel & voedselresten
  • Duurzame materialen
  • Krasvrije reiniging
€ 4,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

soulbottles Soulbrush

soulbottles Soulbrush

  • Natuurlijke reiniging
  • Agave haren
  • Beukenhouten handvat
€ 14,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OWOSCHFETZN Vaatdoekje "Henne Berta - Happy Day"

OWOSCHFETZN Vaatdoekje "Henne Berta -​ Happy Day", Blauw

  • Wasbaar
  • Herbruikbaar
  • Vrolijk ontwerp
€ 6,41 € 6,75

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bürstenhaus Redecker Afwasborstel

Bürstenhaus Redecker Afwasborstel, 1 stuk

  • Afmeting: 26,5 cm
  • Gebogen handvat
  • Met vezels
€ 15,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober