Vegan waspoeder

Voor hand- en machinewas

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Wastemperatuur
Filters

Waspoeder: 27 artikelen

Sonett Waspoederconcentraat

Sonett Waspoederconcentraat, 2,40 kg

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Met biologische plantaardige zeep
  • 40 °C - 95 °C
€ 14,79 (€ 6,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel, 38 wasbeurten (1,90 kg)

  • Voor witte was & bonte was
  • Reinigt vanaf 30 °C wastemperatuur
  • Met kruidige frisse geur
€ 23,49 (€ 12,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Waspoeder

Klar Waspoeder, 4,40 kg

  • Beste wasprestaties vanaf 30 °C
  • Geurvrij
  • Dermatologisch getest
€ 34,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Universeel Wasmiddel

AlmaWin Universeel Wasmiddel, 2 kg

  • Voor witte en gekleurde was
  • Dermatologisch getest
  • 30 - 95 ºC
€ 19,39 (€ 9,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Waspoeder Color Sensitive

Sonett Waspoeder Color Sensitive , 1,20 kg

  • Zonder geuren
  • Voor gekleurde en delicate kledingstukken
  • Met biologische Quillaja saponaria
€ 10,89 (€ 9,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

TEA Natura Asloog

TEA Natura Asloog, 1 kg

  • Behoudt kleurintensiteit
  • Van plantaardige grondstoffen
  • Zonder fosfor
€ 3,99 (€ 3,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Waspoeder

officina naturae Waspoeder, 2 kg

  • Hoge waskracht
  • Vrij van petrochemische en optische witmakers
  • Met zuivere essentiële oliën
€ 18,19 (€ 9,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Color

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Color, 38 wasbeurten (1,90 kg)

  • Beschermt vezels & kleuren
  • Reinigt vanaf 30 °C wastemperatuur
  • Met lavendel- & eucalyptusgeur
€ 23,49 (€ 12,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Wasmiddel Color zonder geur

Klar Wasmiddel Color zonder geur, 4,75 kg

  • Behoudt de kleurglans permanent
  • Dermatologisch getest
  • Wastemperaturen 30°C - 60°C
€ 36,99 (€ 7,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

TEA Natura Waspoeder

TEA Natura Waspoeder, 2 Kg

  • Vrij van enzymen
  • Effectieve reiniging
  • Ideaal voor 40°C
€ 13,79 (€ 6,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Waspoeder - Color

AlmaWin Waspoeder -​ Color, 2 kg

  • Zonder optische witmakers
  • Dermatologisch getest
€ 18,89 (€ 9,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Sensitive Waspoeder Aloë Vera

Frosch Sensitive Waspoeder Aloë Vera, 3,42 kg

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Zachte geur
  • 30° C - 95° C
€ 23,49 (€ 6,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ulrich natürlich Wasmiddel in Poedervorm voor Luiers

Ulrich natürlich Wasmiddel in Poedervorm voor Luiers, 2 kg

  • 30 °C - 95 °C
  • Parfumvrij
  • Absorbeert geuren
€ 37,99 (€ 19,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was, 2,20 kg

  • Fijne & gekleurde was
  • 30°C - 95°C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 23,49 (€ 10,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Waspoeder Granaatappel

Frosch Waspoeder Granaatappel, 3,42 kg

  • Voor gekleurde was
  • Fruitige geur
  • 30 - 60 °C
€ 23,49 (€ 6,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

sodasan Waspoeder Limoen

sodasan Waspoeder Limoen, 1,01 kg

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Effectief tegen vlekken
  • Wastemperatuur: 30 - 95°C
€ 9,19 (€ 9,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

sodasan Sensitive Color Waspoeder

sodasan Sensitive Color Waspoeder, 1,01 kg

  • Wastemperaturen 30 - 95°C
  • Voor alle vezeltypes behalve wol en zijde
  • Geurstofvrije formule
€ 9,19 (€ 9,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Waspoeder Citrus

Frosch Waspoeder Citrus, 1,45 kg

  • Voor witte en kookwas
  • Frisse citrusgeur
  • 30 - 95 °C
€ 10,59 (€ 7,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

claro ECO Waspoeder voor Witte Was

claro ECO Waspoeder voor Witte Was, 1 kg

  • Wit en licht wasgoed
  • 30 - 95 °C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 11,39 (€ 11,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

sodasan Color Waspoeder Lavendel

sodasan Color Waspoeder Lavendel, 5 kg

  • Ideaal voor gekleurd wasgoed
  • Met biologische plantenzeep
  • 40 - 95 °C
€ 38,99 (€ 7,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Waspoeder

officina naturae Waspoeder, 1 kg

  • Hoge waskracht
  • Oppervlakteactieve stoffen van plantaardige oorsprong
  • Met lavendelolie
€ 12,40 € 13,06 (€ 12,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Marseille Zeep Wasblok

I PROVENZALI Marseille Zeep Wasblok, 300 g

  • Natuurlijke vlekverwijderaar
  • Geschikt voor handwas
  • Zeer vriendelijk voor de huid
€ 4,29 (€ 14,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Waspoeder voor Gastronomie en Handel

Sonett Waspoeder voor Gastronomie en Handel, 10 kg

  • Wastemperaturen 40 - 95 °C
  • Voor bonte en witte was
  • Zonder enzymen en optische witmakers
€ 68,49 (€ 6,85 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

ooohne Color Waspoeder

ooohne Color Waspoeder, 2,50 kg

  • Voor gekleurd textiel
  • 30°C - 60°C
  • Vegan en plasticvrij
€ 34,49 (€ 13,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

CHRAMBL Multifunctioneel Wasmiddel 2in1

CHRAMBL Multifunctioneel Wasmiddel 2in1, 200 g

  • 1 blokje voor tot 5 wasbeurten
  • Vrij van plastic & microplastics
  • Inclusief wasverzachtereffect
€ 15,07 € 15,87 (€ 75,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ooohne Fijnwasmiddel

ooohne Fijnwasmiddel, 2,50 kg

  • Voor wol en zijde
  • Voldoende voor 83 wasbeurten
  • 20 - 40° C wastemperatuur
€ 39,99 (€ 16,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ooohne Universeel Waspoeder

ooohne Universeel Waspoeder, 2,50 kg

  • Voor wit en kleurecht textiel
  • 30°C - 90°C
  • Zeer economische formule
€ 34,49 (€ 13,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober