CSE Standard (Certified Sustainable Economics)

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

CSE-Label: 1 - 30 van 59 artikelen

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel, 5 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Delicate geur van essentiële biologische lavendelolie
  • Geschikt voor 30 °C - 95 °C
€ 21,78 € 24,21 (€ 4,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Sensitive

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Sensitive, 2 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Vrij van enzymen en gentechnologie
  • 30 °C - 95 °C
€ 9,72 € 10,80 (€ 4,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Eco-spons 2-pack

Sonett Eco-​spons 2-​pack

  • Gemaakt van biologisch afbreekbare materialen
  • Krasvrije spons
  • Gewassen op een temperatuur tot 60°C
€ 3,04 € 3,38

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Afwasmiddel Citroen

Sonett Afwasmiddel Citroen, 300 ml

  • Ongevoelig voor waterhardheid
  • Frisse citroengeur
  • Zuivere plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 2,01 € 2,24 (€ 6,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon, 1,50 L

  • Met biologische plantaardige oliezeep
  • Ook voor sportkleding
  • 20 °C - 60 °C
€ 7,69 € 8,55 (€ 5,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Bleekcomplex

Sonett Bleekcomplex, 900 g

  • Verwijdert moeilijke vlekken
  • Voorkomt vergrijzing
  • Tegen hardnekkige vlekken op serviesgoed
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Wasspoeling

Sonett Wasspoeling, 1 L

  • Neutraliseert de pH-waarde van de stoffen
  • Verfrist de kleur en maakt de vezels glad
  • Verwijdert wasmiddelresten
€ 4,54 € 5,05 (€ 4,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Olijfwasmiddel voor Wol en Zijde

Sonett Olijfwasmiddel voor Wol en Zijde, 1 L

  • Voor fijnwas, wol en zijde
  • Delicate lavendelgeur
  • 20 °C - 40 °C
€ 7,18 € 7,98 (€ 7,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Afwasmiddel Calendula

Sonett Afwasmiddel Calendula, 300 ml

  • 100 % biologisch afbreekbaar
  • Huidvriendelijke oppervlakteactieve combinatie
  • Met calendula-essence
€ 2,42 € 2,69 (€ 8,07 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Gal zeepstaaf

Sonett Gal zeepstaaf, 100 g

  • Zeer productief en effectief
  • Met kruideningrediënten uit de biologische landbouw
  • Uitstekend vetoplossend vermogen
€ 1,80 € 2,01 (€ 18,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Schuurvloeistof

Sonett Schuurvloeistof (500 ml)

  • Licht kiemremmend effect
  • Lavendel & citroengras geur
  • Bestrijdt hardnekkig vuil
€ 3,63 € 4,04 (€ 7,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Afwasmiddel Sensitive

Sonett Afwasmiddel Sensitive, 300 ml

  • Zonder petrochemische ingrediënten
  • Vrij van geurstoffen, kleurstoffen en conserveringsmiddelen
  • Zeer goede huidverdraagzaamheid
€ 2,01 € 2,24 (€ 6,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Schuurpoeder

Sonett Schuurpoeder, 450 g

  • Zeer productief
  • Verwijdert ingebrande krassen
  • Met puur plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 3,63 € 4,04 (€ 8,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Wolverzorging

Sonett Wolverzorging, 300 ml

  • Herstelt de elasticiteit van textiel
  • Met lavendelolie
  • Bevat biologische olijfoliezeep
€ 8,19 € 9,11 (€ 27,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Oppervlakte-Desinfectiemiddel

Sonett Oppervlakte-​Desinfectiemiddel, 1 L

  • Voor keuken en sanitair
  • Gebruiksklare oplossing
  • Droogt residu-vrij op
€ 10,23 € 11,37 (€ 10,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Glansspoelmiddel

Sonett Glansspoelmiddel (500 ml)

  • Geconcentreerd & zuinig in gebruik
  • ongeparfumeerd
  • 100% biologisch afbreekbaar
€ 4,14 € 4,60 (€ 8,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Toiletreiniger Ceder-Citronella

Sonett Toiletreiniger Ceder-​Citronella, 750 ml

  • 100% plantaardig zonder petrochemicaliën
  • Met essentiële cederhoutolie
  • Volledig biologisch afbreekbaar
€ 3,63 € 4,04 (€ 4,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Badkamerreiniger

Sonett Badkamerreiniger, 1 L

  • Met citroenzuur & puur plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Ongeparfumeerd
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vaatwastabletten

Sonett Vaatwastabletten, 25 stuks

  • Voor huishoudelijke afwasmachines
  • Zonder chloorhoudende bleekmiddelen
  • Geen geurstoffen
€ 7,18 € 7,98 (€ 0,29 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Allesreiniger

Sonett Allesreiniger, 1 L

  • Met sinaasappel- en citroengrasolie
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Geconcentreerd en productief
€ 4,85 € 5,39 (€ 4,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Handzeep Sensitive

Sonett Handzeep Sensitive, 1 L

  • Voor handen, gezicht en lichaam
  • Geschikt voor mensen met een allergie
  • Geurvrij
€ 10,23 € 11,37 (€ 10,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Olijfwasmiddel voor Wol & Zijde Sensitive

Sonett Olijfwasmiddel voor Wol & Zijde Sensitive, 1 L

  • Voor fijne was, wol en zijde tot 40°C
  • Vrij van geur-, kleur- en bewaarmiddelen
  • 100% biologisch afbreekbaar
€ 7,18 € 7,98 (€ 7,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Regenereerzout

Sonett Regenereerzout, 2 kg

  • Puur, gekristalliseerd verdampt zout
  • Zonder antiklontermiddel
  • Vrij van synthetische kleurstoffen en additieven
€ 2,92 € 3,25 (€ 1,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Waspoederconcentraat

Sonett Waspoederconcentraat, 2,40 kg

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Met biologische plantaardige zeep
  • 40 °C - 95 °C
€ 13,27 € 14,75 (€ 5,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Ontkalker

Sonett Ontkalker, 1 L

  • Ongeparfumeerd & zonder essentiële oliën
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Met citroenzuur
€ 4,54 € 5,05 (€ 4,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Sinaasappel Krachtreiniger

Sonett Sinaasappel Krachtreiniger (500 ml)

  • Voor keuken, werkplaats, ramen en vloeren
  • Met biologische sinaasappelolie
  • Hoge huidvriendelijkheid
€ 3,94 € 4,38 (€ 7,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Handzeep Lavendel

Sonett Handzeep Lavendel, 1 L

  • Mild en verzorgend
  • 100 % biologisch afbreekbaar
  • Met hoogwaardige organische oliën
€ 10,23 € 11,37 (€ 10,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Toiletreiniger - Mint-Myrtle

Sonett Toiletreiniger -​ Mint-​Myrtle, 750 ml

  • Veganistisch & 100% biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
  • Effectief tegen kalkaanslag
€ 3,63 € 4,04 (€ 4,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Glasreiniger

Sonett Glasreiniger, 1 L

  • Met essentiële oliën
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Reinigt glazen en plastic oppervlakken
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vloeibare vlekverwijderaar met gal

Sonett Vloeibare vlekverwijderaar met gal, 120 ml

  • Met petitgrainolie
  • Effectief tegen vlekken
  • Voor gekleurde en witte was
€ 2,21 € 2,46 (€ 18,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dit keurmerk is een erkende ecologische productcertificering voor duurzaam opererende bedrijven in alle sectoren. Het staat voor duurzaam bedrijfsbeheer dat zich uitstrekt over alle gebieden en dat, naast de ecologische eisen voor de afzonderlijke producten, sociale, ethische en financiële aspecten in het bedrijf niet uit het oog verliest.