Okay - Hygiëne voor milieubewuste mensen

Duurzame was- en schoonmaakmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Okay: 11 artikelen

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger

Okay Sparkling Senora Badkamerreiniger, 5 L

  • Sterk tegen kalkaanslag
  • Preventieve werking
  • Hoge reinigingskracht
€ 37,99 € 39,99 (€ 7,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Mister Grease Keukenreiniger

Okay Mister Grease Keukenreiniger, 500 ml

  • Zeer effectief tegen vet
  • Delicate geur
  • Milieuvriendelijk
€ 6,41 € 6,75 (€ 12,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Madame Cuisine Keuken Oppervlaktereiniger

Okay Madame Cuisine Keuken Oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Tegen dagelijkse vervuiling
  • Biologisch afbreekbaar
  • Zoete geur
€ 5,33 € 5,62 (€ 10,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Prince Perfect Wasmiddel

Okay Prince Perfect Wasmiddel, 1 L

  • Voor alle stoffen en kleuren
  • Effectief, zelfs bij lage temperaturen
  • Hoge waskracht
€ 10,80 € 11,37 (€ 10,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Flush King Toiletreiniger

Okay Flush King Toiletreiniger, 500 ml

  • Effectief tegen vuil en kalkaanslag
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 5,09 (€ 10,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Multi Diva Allesreiniger

Okay Multi Diva Allesreiniger, 500 ml

  • Voor verschillende oppervlakken
  • Biologisch afbreekbaar
  • Tropische geur
€ 5,69 (€ 11,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Miss Bliss Glasreiniger

Okay Miss Bliss Glasreiniger, 500 ml

  • Veganistisch
  • Tegen vlekken, vuil en vingerafdrukken
  • Hoge reinigingskracht
€ 5,69 (€ 11,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Okay Vlekverwijderaar Bossy Chick

Okay Vlekverwijderaar Bossy Chick, 250 ml

  • Voor textiel
  • Veelzijdig
  • Hoog vuiloplossend vermogen
€ 8,65 € 9,11 (€ 34,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Bubble Babe Afwasmiddel

Okay Bubble Babe Afwasmiddel, 500 ml

  • Eenvoudig doseren
  • Hoog vuil- en vetoplossend vermogen
  • Gemaakt van hernieuwbare grondstoffen
€ 5,09 (€ 10,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Multi Queen Oppervlaktereiniger

Okay Multi Queen Oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Voor afwasbare oppervlakken
  • Zoete fruitgeur
  • Veganistisch
€ 5,69 (€ 11,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Okay Fluffy Princess Wasverzachter

Okay Fluffy Princess Wasverzachter, 1 L

  • Snellere droogtijd
  • Gemakkelijker strijken
  • Veganistisch en duurzaam
€ 7,49 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Achter het Sloveense merk Okay staan twee zussen die het hun missie hebben gemaakt om producten te ontwikkelen waarvan de winning, productie en recycling van grondstoffen zo vriendelijk mogelijk is voor de natuur, dieren en ons mensen. Daarom zijn de reinigers en wasmiddelen van Okay veganistisch, geproduceerd onder ethisch correcte omstandigheden en op basis van biologische ingrediënten. Dit vermindert de belasting op het milieu en zorgt voor stralende reiniging op een duurzame manier!