GUPPYFRIEND - milieuvriendelijk wassen en schoonmaken!

Samen tegen microplastics!

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Materiaal Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

GUPPYFRIEND: 8 artikelen

GUPPYFRIEND Luffa Sponsen - Set van 3

GUPPYFRIEND Luffa Sponsen -​ Set van 3, 3 stuks

  • Ideaal voor afwassen
  • Natuurlijke materialen
  • Van biologische teelt
€ 13,27 € 14,75 (€ 4,42 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Waszak

GUPPYFRIEND Waszak

  • Voor synthetische kleding
  • Vermindert vezelbreuk
  • Behoudt plastic vezels
€ 30,41 € 33,79

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Schoonmaakborstel

GUPPYFRIEND Schoonmaakborstel

  • Ideaal voor de keuken en badkamer
  • 100 % plastic vrij
  • Met natuurlijke borstelharen
€ 6,07 € 6,75

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Reinigingsdoekjes - Set van 3

GUPPYFRIEND Reinigingsdoekjes -​ Set van 3, 3 stuks

  • Absorbeert stof en vuil
  • Duurzaam
  • Gemaakt van gerecycled katoen
€ 16,31 € 18,13 (€ 5,44 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Universeel Wasmiddel

GUPPYFRIEND Universeel Wasmiddel, 1 L

  • Voor helder & kleurrijk wasgoed
  • Duurzaam & krachtig
  • 20 - 90 °C
€ 10,12 € 11,25 (€ 10,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Outdoor-Reiniger

GUPPYFRIEND Outdoor-​Reiniger, 750 ml

  • Voor schoenen, rugzakken, fietsen en nog veel meer
  • Gemaakt van natuurlijke zeep
  • Biologisch afbreekbaar
€ 12,15 € 13,51 (€ 16,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Emmer Filter

GUPPYFRIEND Emmer Filter

  • Filtert microplastic en vuil
  • Met flexibel trekkoord
  • Milieuvriendelijk
€ 20,78 € 23,09

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

GUPPYFRIEND Gootsteenfilter

GUPPYFRIEND Gootsteenfilter

  • Filtert microplastics
  • Veelzijdig te gebruiken
  • Duurzaam en gebruiksvriendelijk
€ 30,41 € 33,79

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Met slimme producten van GUPPYFRIEND kun jij je steentje bijdragen aan het verminderen van microplastics, die een verwoestende impact hebben op ons milieu. Ontdek microplasticvrije schoonmaakspullen, waszakken en veelzijdige filters die je kunnen helpen microplastics te verwijderen uit schoonmaak-, droog- en spoelwater en onze wateren te beschermen!