farfalla biologische kamersprays

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Toepassingsgebied
Filters

Kamersprays: 12 artikelen

farfalla Weltrusten Lavender Room Spray

farfalla Weltrusten Lavender Room Spray, 75 ml

  • Zachte geur
  • Praktische sproeikop
  • Met lavendel, vanille & sinaasappel
€ 14,28 € 15,87 (€ 190,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Beschermende Aura Biologische Kamerspray

farfalla Beschermende Aura Biologische Kamerspray, 75 ml

  • 100 % pure essentiële oliën
  • Scherp-frisse geur
€ 14,28 € 15,87 (€ 190,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kamerspray Geluksmomenten - Vanille en Mandarijn

farfalla Biologische Kamerspray Geluksmomenten -​ Vanille en Mandarijn, 75 ml

  • Fruitig-zacht en heerlijk zoet
  • Zorgt voor levensvreugde
  • Garandeert een goed humeur
€ 15,30 € 17,00 (€ 204,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Bergamot Vitality Organic Room Spray

farfalla Bergamot Vitality Organic Room Spray, 75 ml

  • Zachte, fruitige en bloemige geur
  • Vrolijk effect
  • Zuivert de lucht
€ 15,30 € 17,00 (€ 204,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Lemongrass Atmosphere Organic Kamerspray

farfalla Lemongrass Atmosphere Organic Kamerspray, 75 ml

  • Neutraliseert slechte geuren
  • Fris aroma
  • Met sinaasappel & wierook
€ 14,28 € 15,87 (€ 190,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Verfrissende Biologische Kamerspray Citroen

farfalla Verfrissende Biologische Kamerspray Citroen, 75 ml

  • Natuurlijk
  • Inspireert & vitaliseert
  • Met zuivere natuurlijke essentiële oliën
€ 14,28 € 15,87 (€ 190,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Knuffeltijd Biologische Kamerspray Geborgenheid

farfalla Knuffeltijd Biologische Kamerspray Geborgenheid, 75 ml

  • Praktische sproeikop
  • Met essentiële oliën
  • Met sinaasappel, vanille & cacao
€ 13,27 € 14,75 (€ 176,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Do It Yourself Biologische Kamerspray

farfalla Do It Yourself Biologische Kamerspray, 70 ml

  • Klaar basis voor kamersprays
  • Veganistisch
  • 100% natuurlijk
€ 8,10 € 9,00 (€ 115,71 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Kerstster Biologische Kamerspray Kaneel

farfalla Kerstster Biologische Kamerspray Kaneel, 75 ml

  • Met natuurlijke, essentiële oliën
  • Vegan
  • Met mandarijn, kaneel & wierook
€ 14,28 € 15,87 (€ 190,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Aromakids Zoete Dromen Biologische Kamerspray

farfalla Aromakids Zoete Dromen Biologische Kamerspray, 75 ml

  • Perfect voor het avondritueel
  • Zachte geur
  • Met lavendel, vanille & mandarijn
€ 15,30 € 17,00 (€ 204,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

farfalla Aura Protective Organic Kamerspray

farfalla Aura Protective Organic Kamerspray, 500 ml

  • Kruidenfrisse geur
  • Met essentiële oliën
  • Wierook, Bergamot & Patchouli
€ 57,28 € 63,65 (€ 114,56 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

farfalla Geborgenheid Bio Kamerspray Rose

farfalla Geborgenheid Bio Kamerspray Rose, 75 ml

  • Voor een goed binnenklimaat
  • Geuren van etherische oliën
  • Bloemige geur
€ 13,27 € 14,75 (€ 176,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober