Milde reiniging voor babyproducten van ecolunes
Plantaardige formules voor de hygiënische reiniging van babyartikelen en textiel
Baby: 7 artikelen
ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L
- Voor baby-, witte & bonte was
- Vegane formulering
- Voor 15 °C - 60 °C
€ 12,39 (€ 6,20 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Baby-Wasverzachter, Lavendel (1 L)
- Voor babywas
- Zonder parabenen
- Voor 15 °C - 60 °C
€ 6,59 (€ 6,59 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)
- Voor baby-, witte & bonte was
- Zonder kleurstoffen & parabenen
- Voor 15 °C - 60 °C
€ 9,19 (€ 9,19 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Baby Fruit- & Groentereiniger Geurvrij, 500 ml
- Vegan formule
- Natuurlijke ingrediënten
- Smaak- & geurneutraal
€ 5,79 (€ 11,58 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Baby-Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 300 ml
- Voor de babywas
- Krachtige formule
- Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 5,29 (€ 17,63 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat, 500 ml
- Zacht voor de huid
- Zonder geurstoffen
- Vegan formule
€ 5,79 (€ 11,58 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
ecolunes Baby Speelgoed- & Oppervlakkenreiniger Geurvrij, 300 ml
- Voor alle oppervlakken
- Vrij van ethylalcohol
- Eenvoudig in gebruik
€ 5,29 (€ 17,63 / L)
Bezorging uiterlijk op 23. november
Uit ons magazine:
Ontdek Ecosplendo:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering