Ecologische reinigingsmiddelen van BIOPURO

Huishoudelijke en speciale reinigingsmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Schoonmaak: 7 artikelen

BIOPURO Vloerreiniger - Walnoot- en lijnolie

BIOPURO Vloerreiniger -​ Walnoot-​ en lijnolie, 1L

  • Geconcentreerd
  • Met walnoot- en lijnolie
  • Dermatologisch getest
€ 6,79 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Poetsmiddel voor Hout

BIOPURO Poetsmiddel voor Hout, 200 ml

  • Met walnootolie, vlas en cederhout
  • Anti-statisch
  • Dermatologisch getest
€ 6,79 (€ 33,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Citroenzuur

BIOPURO Citroenzuur, 450 g

  • Veelzijdig gebruik
  • Dermatologisch getest
  • Zonder synthetische geurstoffen
€ 7,79 (€ 17,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Badreiniger Langanhaltende Frische

BIOPURO Badreiniger Langanhaltende Frische, 500 ml

  • Frisse geur
  • Voor badkamer & toilet
  • Reinigt & ontkalkt
€ 6,29 (€ 12,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Ontvetter

BIOPURO Ontvetter, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Dermatologisch getest
  • Kan op verschillende soorten oppervlakken worden gebruikt
€ 6,79 (€ 13,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Glas & oppervlaktereiniger

BIOPURO Glas & oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Met tea tree olie
  • Reinigt & desinfecteert
€ 5,79 (€ 11,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Universele Oppervlaktereiniger Sinaasappelolie

BIOPURO Universele Oppervlaktereiniger Sinaasappelolie, 250 ml

  • Veelzijdig in gebruik
  • Concentraat
  • Dermatologisch getest
€ 8,39 (€ 33,56 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Het uitgebreide, ecologische en multi-gecertificeerde productassortiment van BIOPURO omvat universele en speciale schoonmaakmiddelen. Alle schoonmaakproducten zijn veganistisch, dermatologisch getest en vrij van synthetische geurstoffen.