Ecologische wasmiddelen van biolù

Dermatologisch getest en gecertificeerd

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Wastemperatuur
Filters

Wassen: 11 artikelen

biolù Vlekverwijderingspoeder

biolù Vlekverwijderingspoeder, 1,10 kg

  • Verwijdert hardnekkige vlekken
  • Ook voor oppervlakken
  • Met actieve zuurstof
€ 6,17 € 6,86 (€ 5,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wasmiddel Vloeibaar Marseille Citroengras

biolù Wasmiddel Vloeibaar Marseille Citroengras, 5 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Dermatologisch getest
  • Vrij van synthetische geurstoffen
€ 18,44 € 20,49 (€ 3,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù "Delicate was" Vloeibaar wasmiddel

biolù "Delicate was" Vloeibaar wasmiddel, 1 L

  • Geschikt voor hand- en machinewas
  • Met lavendelolie
  • Dermatologisch getest
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Wasmiddel Vloeibaar Oranjebloesem

biolù Wasmiddel Vloeibaar Oranjebloesem, 1 L

  • Vezeldiepe reiniging
  • Natuurlijke wasverzachter
  • Voor hand- en machinewas
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Vloeibaar Wasmiddel Rode Appel

biolù Vloeibaar Wasmiddel Rode Appel, 1 L

  • Wit en gekleurd textiel
  • 20 - 60°C
  • Veganistisch
€ 5,15 € 5,73 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Vlekverwijderaar voor Textiel

biolù Vlekverwijderaar voor Textiel, 1 L

  • Hoog vuiloplossend vermogen
  • Op plantaardige basis
  • Huidvriendelijke formule
€ 7,18 € 7,98 (€ 7,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Wasverzachter Jasmijn

biolù Wasverzachter Jasmijn, 1 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Ontspannende geur
  • Beschermt de vezels
€ 4,14 € 4,60 (€ 4,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Wasverzachter Passiebloem

biolù Wasverzachter Passiebloem, 5 L

  • Hand- en machinewas
  • Vergemakkelijkt strijken
  • Beschermt de vezels
€ 16,41 € 18,24 (€ 3,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Wasmiddel Eco Tabs

biolù Wasmiddel Eco Tabs, 32 stuks

  • Voor witte en gekleurde was
  • Voor machine- en handwas
  • Met lavendel-eucalyptusgeur
€ 8,19 € 9,11 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Wasverzachter Granaatappel

biolù Wasverzachter Granaatappel, 1 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Fruitige geur
  • Beschermt de vezels
€ 4,14 € 4,60 (€ 4,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

biolù Fijne Was Eco Tabs

biolù Fijne Was Eco Tabs, 16 stuks

  • Voor wol, zijde en linnen
  • Voor hand- en machinewas
  • Met een fijne frisse geur
€ 8,19 € 9,11 (€ 0,51 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

De wasmiddelen van biolù zijn Vegan OK en AIAB-gecertificeerd. Ze zijn dermatologisch getest en vrij van synthetische geur- en kleurstoffen.