Klar Ontharder, 2,40 kg

Verbetert het wasresultaat & beschermt de wasmachine

€ 20,49

(€ 8,54 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2,40 kg

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle temperaturen
  • Dermatologisch getest
  • Volledig biologisch afbreekbaar

Vaak samen gekocht met Klar Wasmiddel Color zonder geur, 4,75 kg

Klar Ontharder, 2,40 kg € 20,49 (€ 8,54 / kg)
Klar Wasmiddel Color zonder geur, 4,75 kg € 36,99 (€ 7,79 / kg)
Totaalprijs: € 57,48
Beschrijving

De ontharder van Klar bindt stoffen die het wasproces in hard water verstoren. Dit verbetert het wasresultaat en beschermt de wasmachine.

Eigenschappen:

  • Pure plantaardige en minerale ingrediënten
  • Volledig biologisch afbreekbaar
  • Geen gebruik van genetische manipulatie
  • Zonder geurstoffen

Toepassing | Dosering:

  • Voor hard water uit hardheidsbereik III (14 - 21°dH), geschikt voor alle temperaturen
  • Hard water - 10 ml, zeer hard water - 30 ml (spaarzaam doseren)
Art. nr.: BG-243440
Inhoud: 2,40 kg
EAN: 4019555100123
Merken: Klar
Productsoorten: Wasverzachter
Kenmerken: Vegan, Biologisch afbreekbaar, Dermatologisch getest, Vrij van geurstoffen
Certificaten: Ecogarantie, Vegan Society
Toepassingsgebied: Was
Producteigenschappen: Biologisch afbreekbaar, Dermatologisch getest, Vrij van geurstoffen, Vrij van genetische manipulatie, Veganistisch
Ingrediënten (INCI)

Sodium Citrate, Zeolite, Sodium Polyaspartate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstraße 2, 73650, Winterbach, Duitsland, info@almawin.de, www.almawin.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Klar Ontharder

10 recensies in andere talen

4,3 van 5 sterren
5 Sterren
14 (77%)
4 Sterren
1 (5%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (5%)
1 Sterren
2 (11%)

18 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 10 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder