Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml

Multifunctionele zeep – stimuleert de geest en verfrist de huid

€ 21,99

(€ 46,29 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 475 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Met kostbare biologische oliën
  • Mild schuimend en reinigend
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml € 21,99 (€ 46,29 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,99 (€ 133,17 / L)
Totaalprijs: € 29,98
Beschrijving

De verkwikkende en verfrissende 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus geeft je de nodige frisheidsboost om energiek aan de dag te beginnen. De biologische oliën die de basis van de vloeibare zeep vormen, zijn afkomstig uit de biologische landbouw en verzorgen tegelijkertijd de huid, terwijl de heerlijke citrusgeur de zintuigen prikkelt.

Toepassing: Doe 2–3 druppels in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLCT16
Inhoud: 475 ml
EAN: 018787777169
Merken: Dr. Bronner's
Productsoorten: Vloeibare zeep, Lichaamsverzorging & hygiëne
Geuren: Aromatisch, Fruitig, Citrus / Citrusachtig
Kenmerken: Vegan, Biologisch afbreekbaar
Consistentie: Vloeibaar
Certificaten: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Bewaaradvies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Producteigenschappen: Biologisch afbreekbaar, Vrij van genetische manipulatie, Navulbaar, Veganistisch, Refill - Navulling
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Aurantifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Linalool[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën
Informatie & toepassingsmogelijkheden 18-in-1 Natuurzepen Dr. Bronner's

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus

2 recensies in andere talen

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
3 (75%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
1 (25%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.