planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem, 75 W (3 L)

Fruitige frisheid voor je textiel

€ 17,59

(€ 5,86 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 W

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurde was
  • Zonder microplastics
  • Formule met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten

Vaak samen gekocht met planet pure Universeel Wasmiddel Alpenfris, 75 W (3 L)

planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem, 75 W (3 L) € 17,59 (€ 5,86 / L)
planet pure Universeel Wasmiddel Alpenfris, 75 W (3 L) € 17,59 (€ 5,86 / L)
Totaalprijs: € 35,18
Beschrijving

Ben je op zoek naar een wasmiddel dat je gekleurde was grondig reinigt en tegelijkertijd mild is voor je kleding? Dan is dit effectieve kleurwasmiddel zonder synthetische geurstoffen precies wat je zoekt!
Het bestaat voor 98% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en bevat geen microplastics, palmolie of genetisch gemodificeerde ingrediënten. De krachtige formule verwijdert vuil bij alle wastemperaturen, zorgt voor hygiënische frisheid en geeft je wasgoed een heerlijke oranjebloesemgeur, afkomstig van sinaasappel- en citroenolie.

Toepassing:

  • Ook geschikt voor wol en zijde.
  • Volg de doseertabel (gebaseerd op 4,5 kg wasgoed, gebruik bij 6-7 kg telkens 20 ml meer en bij 8-10 kg telkens 40 ml meer)
    Waterhardheid Licht vervuild Normaal vervuild Sterk vervuild
    Zacht/gemiddeld 30 ml 40 ml 60 ml
    Hard 40 ml 50 ml 70 ml

    Gebruik voor de handwas 25 ml.

Art. nr.: PP-WOB75
Inhoud: 3 L
EAN: 9120001461318
Merken: planet pure
Type wasgoed: Gekleurde, Wolwas
Productsoorten: Vloeibaar wasmiddel, Wol- & fijnwasmiddel
Geuren: Fruitig, Citrus / Citrusachtig
Kenmerken: Vegan, Palmolievrij, Biologisch afbreekbaar
Consistentie: Vloeibaar
Certificaten: V-Label vegan
Producteigenschappen: Biologisch afbreekbaar, Vrij van genetische manipulatie, Vrij van sulfaten, Huidvriendelijk, Vrij van microplastics, Natuurlijk, Vrij van palmolie, Veganistisch
Wastemperatuur: 15°C, 20°C, 30°C, 40°C, 50°C, 60°C, 90°C, 95°C
Ingrediënten

5 - 15 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[3], 5 - 15 % anionische Tenside[1], Potassium Sorbate, kaliumsorbaat, Sinaasappel olie[3], citroenolie[3], Limonene[2]

  1. Natuurlijk.
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
  3. Biologische teelt / wilde verzameling
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P264 - Na gebruik de handen grondig wassen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Meer over planet pure-producten
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder