Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

Delicaat en ideaal voor kinderkleding

€ 3,94 € 4,38 -10%

(€ 13,13 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 64,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken

Vaak samen gekocht met Frosch Baby Hygiëne-Reiniger, 500 ml

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml € 3,94 (€ 13,13 / L)
Frosch Baby Hygiëne-Reiniger, 500 ml € 4,14 (€ 8,28 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Baby Voorwasspray van Frosch verwijdert op betrouwbare wijze hardnekkige en ingedroogde vlekken op babytextiel. De krachtige speciale vlekkenverwijderaar met citraat (fruitzuurzout) is voor het voorbehandelen van vlekken - voor schone was.

Eigenschappen:

  • Natuurlijke actieve ingrediënten voor verzorging en reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Mens- en milieuvriendelijke grondstofselectie

Toepassing: Voor het wassen gewoon op de vlek sprayen en laten inwerken (ca. 10 minuten). Was daarna zoals gewoonlijk in de wasmachine, met wasmiddel erbij.

Art. nr.: FR-1211522
Inhoud: 300 ml
EAN: 4001499915222
Merken: Frosch
Type wasgoed: Babywasgoed
Kenmerken: Vegan
Consistentie: Vloeibaar
Producteigenschappen: Veganistisch
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Lauryl/Myristyl Glucoside, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sorbit, Mek, Subtilisin, Citric Acid, Amylase, Lipase, Cellulase, Mannanase, Calcium Chloride

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Duitsland, www.frosch.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Frosch Baby Voorwasspray

36 recensies in andere talen

4,6 van 5 sterren
5 Sterren
35 (79%)
4 Sterren
4 (9%)
3 Sterren
3 (6%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
2 (4%)

44 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 36 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder